Aktuálne akcie v eMPečku!

Výhodné ponuky, ktoré vás čakajú len v našom showroome v Bratislave.

MP KOVANIA je firma, ktorá sa snaží neustále napredovať, inovovať a tvoriť nové trendy. Jedným z dôkazov tohto tvrdenia je naša bratislavská predajňa - najväčší showroom kľučiek v strednej Európe!

  • 1 200 m2 predajnej plochy
  • Viac ako 1000 vystavených produktov
  • 90% tovaru skladom

Čaká vás naše vlastné parkovisko, bezbariérový prístup, prevoňaná klimatizovaná predajňa, príjemná hudba a večne usmiaty personál. Navyše sme pre vás pripravili špeciálne akcie, ktoré vám návštevu MP KOVANIA v Bratislave maximálne spríjemnia.

RANNÁ KÁVA ZADARMO

Pozývame vás na kávičku! Každý, kto navštívi náš showroom v pracovné dni od 8:00 do 10:00 si môže u nás úplne bezplatne vychutnať výbornú kávu. Či už obľubujete espresso, cappuccino, alebo caffé latte – u nás si každý príde na svoje. Nemusíte nič kúpiť, k ničomu sa zaväzovať, len príďte a dajte si kávu na nás!

OPRAVA VAŠICH KĽUČIEK

Nekupujte nové kľučky, prineste k nám do showroomu vaše staré kúsky a ak to bude možné, my vám ich zadarmo opravíme. Výmena pružinky, výmena zlomenej „mačky“, výmena segerky, výmena červíka, alebo premazanie kľučky – to sú služby, ktoré v týchto dňoch pre vás urobíme bezplatne. Zastavte sa so svojimi starými kľučkami!

STARÉ ZA NOVÉ

Prerábate dom alebo byt? Vymeňte u nás svoje staré kľučky za nové! Prineste do MP KOVANIA všetky vaše staré kľučky, ktoré potrebujete vymeniť a my vám dáme mimoriadnu zľavu na nové kúsky. Pôvodné kľučky u nás jednoducho necháte, čím vám zároveň odpadá starosť s ich likvidáciou. Členovia MP KLUBU majú do konca septembra 2023 garantovanú zľavu 20% na nové kľučky, ak prinesú svoje staré k nám do predajne.

VÝPREDAJOVÝ STOJAN

Hovorí sa, že všetko je na webe, ale nie je to pravda! To, čo nie je na webe, je v showroome MP KOVANIA! V našej predajni nájdete špeciálny výpredajový stojan s modelmi kľučiek v super zľave, ktoré v našom e-shope nenájdete. A neukážeme vám ich ani na fotke! :-) Príďte objaviť tento offline poklad s kľučkami za fantastické ceny, ktorá vám vyrazia dych! 

Tešíme sa na vás na Novej Rožňavskej 1, v Bratislave!