Sme najväčší

Áno, je to tak. Máme najväčší showroom s kovaním na dvere, okná a nábytok na Slovensku.

Postavili sme nové sídlo spoločnosti v Bratislave na ulici Nová Rožňavská 1 o celkovej rozlohe 3 500 m2

Samotný showroom má veľkorysú plochu -  1 200 m2 a  skladové priestory sa rozprestierajú na ploche 1 700 m2 . Administratívne zázemie našej spoločnosti má rozlohu 600 m2.

Kancelárske a skladové priestory máme presťahované a robíme všetko pre to, aby sme už o niekoľko týždňov otvorili aj našu novú predajňu. Už teraz sa nevieme dočkať ako Vás privítame v našom novom showroome.

Zatiaľ Vám ponúkame malú ochutnávku našich priestorov:

Od dizajnových, luxusných, cez minimalistické, štýlové, rustikálne, art-deco, až po inteligentné s technológiou uzamykania. Kľučky na dverách sú taká samozrejmá vec. Nevnímame ich napriek tomu, že sa kľučiek dotýkame denne nespočetnekrát. Všimneme si ich až vtedy, keď prestanú fungovať. Preto musí mať kľučka takú kvalitu a vlastnosti, aby fungovala nebadane, bezchybne a tak dlho, ako je to len možné. Dverné a okenné kovania, kľučky, či madlá sú výrazným dizajnovým prvkom v interiéri, ako aj exteriéri. Dotvárajú celok a môžu podporiť celkový vzhľad a dojem.

Nemusíte byť expertom v tejto oblasti, stačí vedieť, že existuje miesto, kde vám radi poradia.

Spoločnosť MP KOVANIA je dlhodobo lídrom na trhu v segmente kovaní na Slovensku a v Českej republike. Ponúka široký sortiment od renomovaných európskych výrobcov a dodávateľov v tradične vysokej kvalite.