Doprava a platba

Doručenie e-shopových objednávok

Ak je tovar dostupný skladom, je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase. Snažíme sa, aby objednávky prijaté prostredníctvom e-shopu do 12:00 boli expedované v ten istý deň a doručené spravidla do 24 hodín (t. j. nasledujúci pracovný deň). Objednávky prijaté po 12:00 sú štandardne vybavované až nasledujúci deň. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho s možnosťou čiastočných dodávok. 

Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod, ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu. Za miesto plnenia sa považuje miesto, do ktorého je tovar dodávaný.

Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:

 • kuriérskej spoločnosti GLS (General Logistics Systems Slovakia s.r.o.), so sídlom Budča 1039, 962 33 Budča, Slovenská republika,
 • osobne na zvolenej prevádzke v objednávke - t. j. predajňa spoločnosti MP KOVANIA

Ak potrebujete viac informácií, prečítajte si prosím naše obchodné podmienky.

Platobné podmienky

 1. Za tovar a služby v e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi – maloobchodný predaj (eshop):

  1. platba vopred - na základe vystavenej zálohovej faktúry (preddavkovej), tovar bude expedovaný po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet,

  2. platba na dobierku (platíte priamo kuriérovi pri preberaní tovaru),

  3. platba pri osobnom prevzatí na predajni (v hotovosti alebo platobnou kartou),

  4. platba na základe darčekového poukazu,

  5. platba kartou.

 1. Za tovar a služby v e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi – veľkoobchodný predaj:

  1. platba vopred - na základe vystavenej zálohovej faktúry (preddavkovej), tovar bude expedovaný po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet,

  2. platba na dobierku (platíte priamo kuriérovi pri preberaní tovaru),

  3. platba pri osobnom prevzatí na predajni (v hotovosti alebo platobnou kartou),

  4. platba na základe faktúry so splatnosťou uvedenou vo faktúre,

  5. platba kartou.

 

Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb

 1. Prepravné a platobné podmienky pre veľkoobchodných partnerov v rámci SR:

  1. Pri odbere tovaru na faktúru v hodnote nižšej ako 100,00 € bez DPH po zľave bude k cene tovaru pripočítané prepravné vo výške 5,00 € bez DPH.

  2. Pri odbere tovaru na dobierku v hodnote nižšej ako 100,00 € bez DPH po zľave bude k cene tovaru pripočítané prepravné vo výške 6,50 € bez DPH.

  3. Pri odbere tovaru v hodnote nad 100,00 € bez DPH po zľave je prepravné zadarmo.

 1. Prepravné a platobné podmienky pri maloobchodnom predaji (eshop) v rámci SR:

  1. Pri odbere tovaru na faktúru v hodnote nižšej ako 80,00 € s DPH po zľave bude k cene tovaru pripočítané prepravné vo výške 6,00 € s DPH.

  2. Pri odbere tovaru na dobierku v hodnote nižšej ako 80,00 € s DPH po zľave bude k cene tovaru pripočítané prepravné vo výške 7,80 € s DPH.

  3. Pri odbere tovaru na faktúru v hodnote vyššej ako 80,00 € s DPH po zľave je prepravné zadarmo.

  4. Pri odbere tovaru na dobierku v hodnote vyššej ako 80,00 € s DPH po zľave bude k cene tovaru pripočítané prepravné vo výške 1,80 € s DPH.

 1. Prepravné a platobné podmienky pri veľkoobchodnom a maloobchodnom predaji (eshop) mimo SR a za nadrozmerné zásielky je stanovené individuálne.

 1. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

 1. Z dôvodu nestability cien materiálov na svetovom trhu si predávajúci vyhradzuje právo na úpravu cien bez predošlého upozornenia. Aktualizácie cien a sortimentu nájdete na adrese: www.mp-kovania.sk 

 

Ak potrebujete viac informácii, prečítajte si prosím naše obchodné podmienky.