Upozornenie: Vážení zákazníci, momentálne nám z technických príčin nefunguje pevná linka. Prosíme vás preto, aby ste využívali mobilné telefónne čísla zákazníckeho servisu.

O nás

Príbeh MP KOVANIA sa začal písať v roku 2002, kedy zakladateľ a majiteľ Peter Martinka založil malú, v podstate rodinnú firmu (Peter Martinka - MP Servis ako SZČO), ktorú vďaka svojmu presvedčeniu a jasnej vízii dokázal spolu so svojou manželkou vybudovať na úspešnú nadnárodnú značku. Začínali s jedným modelom kľučky a dnes je MP KOVANIA, vďaka vytrvalosti, tvrdej práci a kvalitnému servisu, lídrom na slovenskom trhu. 

Zásluhou našich partnerov a zákazníkov sa nám darí neustále napredovať. V roku 2008 sme vstúpili aj na český trh ako značka MP-KOVÁNÍ.

Aktuálne ako spoločnosť MP KOVANIA ponúkame svoje služby ako B2B tak aj B2C zákazníkom. Úzko s tým súvisí aj otvorenie predajne o rozlohe 1 200 m2.

Paralelne pracujeme na niekoľkých dôležitých aktivitách, ktoré prispejú k rozvoju značky, posilneniu postavenia na trhu s cieľom zvýšiť celkový obrat a ziskovosť spoločnosti.
Zároveň plánujeme rozbehnúť samostatné oddelenie, ktoré bude zastrešovať vývoj, výrobu a inštaláciu našich vlastných produktových riešení.

V marci 2021, spoločnosť MP KOVANIA s.r.o. prevzala všetky obchodné aktivity SZČO Peter Martinka - MP Servis z dôvodu zmeny právnej formy podnikania.

PRODUKTOVÉ PORTFÓLIO

Na Slovenskom trhu ponúkame zákazníkom niekoľko špecializovaných produktových katalógov, ktoré na pravidelnej báze aktualizujeme.

Ponúkame kompletný sortiment kovaní na dvere a príslušných doplnkov od renomovaných európskych výrobcov z Portugalska, Talianska, Nemecka, Švédska, Španielska, Rakúska a iných európskych krajín. V roku 2017 sme naše portfólio produktov rozšírili o vybraných dodávateľov z Číny. Zároveň spolupracujeme s viacerými výrobcami pri vývoji vlastných produktov.

Sme výhradným dovozcom viacerých značiek - TUPAI, MARIANI, AXA, LINEA CALI, APRILE, COLOMBO DESIGN.

PREHĽAD SORTIMENTU

V našej širokej ponuke nájdete množstvo produktov nielen od nekonečného výberu kľučiek a kovaní na dvere, ale aj doplnkov do interiérov. Presvedčte sa o tom sami.

TÍM

O spokojnosť zákazníkov sa na Slovensku stará stabilný 30-členný profesionálny tím pod vedením majiteľa spoločnosti. Školený personál ponúka nielen predajný servis, ale sme k dispozícii kedykoľvek to zákazník potrebuje.
Naším cieľom je zvyšovať spokojnosť našich zákazníkov a rovnako kvalitu a úroveň obsluhy.

ZÁKAZNÍCI

Našu stabilnú sieť veľkoobchodných partnerov tvorí viac ako 85% zákazníkov: výrobcov a predajcov dverí, interiérové štúdia, montážne firmy, železiarstva, prevádzkovatelia internetových obchodov a iné špecializované obchody.

Dlhodobo sme top dodávateľom pre  väčšinu významných developerských projektov, ktoré sa realizujú na Slovensku aj v Čechách.

Zákazníci si vážia najmä rýchlosť dodania a rovnako aj kapacity našich skladových zásob. 

TRHOVÁ ORIENTÁCIA

Aktuálne pôsobíme na slovenskom a českom trhu, kde sme lídrom v danom segmente. Zároveň máme vybudovanú sieť partnerských firiem prostredníctvom ktorých expandujeme na maďarský, poľský, rakúsky, slovinský, ukrajinský trh a Litvu.