O nás

Príbeh MP-KOVANIA sa začal písať v roku 2002, kedy zakladateľ a majiteľ Peter Martinka založil malú, v podstate rodinnú firmu (MP Servis), ktorú vďaka svojmu presvedčeniu a jasnej vízii dokázal spolu so svojou manželkou, vybudovať na úspešnú nadnárodnú značku. Začínali s jedným modelom kľučky a dnes je MP KOVANIA, vďaka vytrvalosti, tvrdej práci a kvalitnému servisu, lídrom na slovenskom trhu.

Zásluhou partnerov a zákazníkov sa nám podarilo napredovať. V roku 2008 vstúpila značka na český trh ako MP-KOVÁNÍ.

Aktuálne spoločnosť MP-KOVANIA ponúka svoje služby ako B2B tak aj B2C zákazníkom. Úzko s tým súvisí aj otvorenie novej predajne o rozlohe 1 200 m2.

Paralelne prebieha niekoľko dôležitých aktivít, ktoré prispejú k rozvoju značky, posilneniu postavenia na trhu s cieľom zvýšiť celkový obrat a ziskovosť spoločnosti.
Zároveň sa plánuje rozbehnúť samostatné oddelenie, ktoré bude zastrešovať vývoj, výrobu a inštaláciu vlastných produktových riešení.

PRODUKTOVÉ PORTFÓLIO

Značka MP-KOVANIA ako jediná na Slovensku ponúka zákazníkom v priemere 50 špecializovaných produktových katalógov, ktoré sa na pravidelnej báze aktualizujú.

Ponúkame kompletný sortiment kovaní na dvere a príslušných doplnkov od renomovaných európskych výrobcov z Portugalska, Talianska, Nemecka, Švédska, Španielska, Rakúska a iných európskych krajín. V roku 2017 bolo portfólio produktov rozšírené o vybraných dodávateľov z Číny. Zároveň prebieha spolupráca s viacerými výrobcami pri vývoji vlastných produktov.

Sme výhradným dovozcom viacerých značiek - TUPAI, URFIC, MARIANI, AXA.

PREHĽAD SORTIMENTU

V našej širokej ponuke nájdete množstvo produktov nielen od nekonečného výberu kľučiek a kovaní na dvere, ale aj doplnkov. Presvedčte sa o tom sami.

TÍM

O spokojnosť zákazníkov sa na Slovensku stará stabilný 30-členný profesionálny tím pod vedením majiteľa spoločnosti. Školený personál ponúka nielen predajný servis, ale sme k dispozícii kedykoľvek to zákazník potrebuje.
Naším cieľom je zvyšovať spokojnosť našich zákazníkov a rovnako kvalitu a úroveň obsluhy.

ZÁKAZNÍCI

Stabilnú sieť veľkoobchodných partnerov tvorí viac ako 85% zákazníkov: výrobcovia a predajcovia dverí, interiérové štúdia, montážne firmy, železiarstva, prevádzkovatelia internetových obchodov a iné špecializované obchody.

Spoločnosť je dlhodobo top dodávateľom pre  väčšinu významných developerských projektov, ktoré sa realizujú na Slovensku aj v Čechách.

Zákazníci si vážia najmä rýchlosť dodania a rovnako aj kapacity našich skladových zásob. 

TRHOVÁ ORIENTÁCIA

Aktuálne spoločnosť pôsobí na slovenskom a českom trhu, kde je lídrom v danom segmente. Zároveň má vybudovanú sieť partnerských firiem prostredníctvom ktorých expanduje na maďarský, poľský, rakúsky, slovinský, ukrajinský trh a Litvu.

 

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš e-mail vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.