Kľučka na dvere ASG - HEDERA - RT s uzamykaním a technickou výplňou CIM - čierna matná + technická výplň nerez matná (BK/TECH) | MP-KOVANIA.sk

Kľučka na dvere
ASG - HEDERA - RT s uzamykaním a technickou výplňou
CIM - čierna matná + technická výplň nerez matná (BK/TECH)
{{ variation.name }} ({{ variation.custom_short_description }})
K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO Pri nákupe nad {{ formatPrice(product.free_shipping.limit) }} máte dopravu ZADARMO
{{ product.status }} {{ product.status_description }}
s DPH
Kľučka na dvere
ASG - HEDERA - RT s uzamykaním a technickou výplňou
CIM - čierna matná + technická výplň nerez matná (BK/TECH)

Rozetová kľučka na interiérové dvere s elegantnou obdĺžnikovou rozetou je vyrobená z materiálov vysokej kvality - zamak a je povrchovo upravená.
Rozeta má rozmery 48 mm x 34 mm. Je tenká len 2,7 mm a stáva sa tak takmer neviditeľnou súčasťou dizajnu kľučky.

Kľučka neobsahuje výplň. S magnetickou technickou výplňou je možné na kľučku nalepovať ľubovoľné motívy a materiály do hrúbky 2 mm.

Kľučka je výnimočná svojím nadčasovým vzhľadom a vysokou kvalitou. Pri WC prevedení má kľučka v sebe zabudovaný otočný gombík, ktorým dvere jednoducho zamknete alebo odomknete. Nie je tým pádom potrebné použitie rozety s mechanickým kľúčom.

Mechanizmus kľučky obsahuje vratnú pružinu. Výstupky na rozete zabraňujú jej pretáčaniu a skrutky na preskrutkovanie cez celú šírku dverí zaručia pevnejšie a stabilnejšie uchytenie kovania. 

Upozornenie:
Štandardne je kovanie dodávané so skrutkami a štvorhranom pre hrúbku dverí 40 - 45 mm.
Pri kľučkách s funkciou integrovaného WC uzamykania je potrebné uviesť či má byť uzamykanie na kľučke pravej (označujeme Re) alebo na kľučke ľavej (označujeme Li).

Na stiahnutie
Vlastnosti produktu
  • Štandardná skladová ponuka produktov Štandardná skladová ponuka produktov
  • Predĺžená záruka 5 rokov (na funkčnosť) Predĺžená záruka 5 rokov (na funkčnosť)
  • Súčasťou balenia je sada skrutiek na preskrutkovanie cez dvere Súčasťou balenia je sada skrutiek na preskrutkovanie cez dvere
  • Obsahuje vratný mechanizmus kľučky - pružinu Obsahuje vratný mechanizmus kľučky - pružinu
  • Rozeta s výstupkami (zabraňuje nežiadanému pohybu rozety na dverách) Rozeta s výstupkami (zabraňuje nežiadanému pohybu rozety na dverách)