CB - PORTOFINO B3291 + B3200OZ - Držiak na toaletný papier s krytom a podložkou CHL/ZLL - chróm lesklý/zlatá lesklá (CR/OL) | MP-KOVANIA.sk

CB - PORTOFINO B3291 + B3200OZ - Držiak na toaletný papier s krytom a podložkou
CHL/ZLL - chróm lesklý/zlatá lesklá (CR/OL)
{{ variation.name }} ({{ variation.custom_short_description }})
K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO Pri nákupe nad {{ formatPrice(product.free_shipping.limit) }} máte dopravu ZADARMO
{{ product.status }} {{ product.status_description }}
s DPH
Predvolené varianty tohto produktu
CB - PORTOFINO B3291 + B3200OZ - Držiak na toaletný papier s krytom a podložkou
CHL/ZLL - chróm lesklý/zlatá lesklá (CR/OL)

Držiak na toaletný papier s krytom a dizajnovou podložkou, ktorá vytvára tenký zlatý lem a elegantne podčiarkne jedinečnosť vašej kúpeľne.

Získajte vkusný štýl talianskych kúpeľní na počkanie. Symbióza harmonických tvarov matného skla je doplnená o nápadný chrómový povrch, na ktorý platí 10-ročná záruka. Sklenené elementy sú navyše vyrábané ručne, takže každý výrobok nesie punc jedinečnosti a originality. PORTOFINO-CLASSIC LINE skvelo dotvorí originálne interiéry so silným charakterom a ponúka široké spektrum držiakov, poličiek či kombinovaných stojanov.

Colombo Design je rodinná spoločnosť založená v roku 1990 v meste Terno d'Isola na severe Talianska. Úspešne zastupuje označenie „Made in Italy“ ako celosvetovo uznávaný výrobca doplnkov do kúpeľne. Výrobky hrdo nesú prívlastok „GREEN MADE“ a spájajú v sebe komfort, kvalitu, funkčnosť a trvácnosť. Všetky produkty značky COLOMBO sú rozdelené do prehľadných kolekcií, ktoré predstavujú riešenie pre moderné, rustikálne aj minimalistické priestory.

Na stiahnutie
Vlastnosti produktu
  • Záruka 2 roky Záruka 2 roky
  • Predĺžená záruka na povrch 10 rokov Predĺžená záruka na povrch 10 rokov
  • Montáž skrutkovaním Montáž skrutkovaním
  • Vystavené v showroome - BRATISLAVA Vystavené v showroome - BRATISLAVA

Súvisiace produkty