❄ Vianočné upozornenie: Od 23. 12. od 12:00 hod. do 1. 1. 2023 bude naša predajňa zatvorená.   Objednávky prijaté do štvrtka 22. 12. budú ešte vybavené.  Všetky ostatné objednávky začneme opäť odosielať po 2. 1. 2023. Prajeme vám krásne sviatky! ❄

Dverné zarážky skrotia každé rozlietané dvere

Malí pomocníci s obrovskou silou vás zbavia otravného obíjania stien či poškodzovania nábytku pri otváraní dverí.

Rozbité steny, tmavé šmuhy na omietke, poškodené dvere? Aj v novom interiéri sa to stane veľmi rýchlo a bude vás to bolieť o to viac. Preto buďte o krok vpred a zarazte tieto nepríjemnosti včas našimi dvernými zarážkami. Pomocou dverných zarážok zabránite tomu, aby vaše dvere, či kľučka, narážali do stien a predĺžite im životnosť.

V našej širokej ponuke nájdete dizajnové a praktické zarážky dverí, ktoré vaše dvere zadržia na presne určenom mieste. Nech sa páči, prečítajte si o nich viac a vyberte si.

NA PODLAHU

Medzi najobľúbenejšie medzi našimi zákazníkmi patria podlahové dverné zarážky, ktoré sa inštalujú na zem. Sú vyrobené z odolných materiálov vysokej kvality a môžu byť rôzne povrchovo upravené. Na výber máte u nás rozličné tvary (oválne, hranaté, v tvare polkopulky,..) a farebné prevedenia (biela, zlatá, strieborná,…). Ak nechcete použiť pri montáž podlahovej zarážky dverí skrutky, napríklad pri podlahovom kúrení, zvoľte voľne stojacu zarážku alebo naše lepené modely.

NA STENU

Do priestoru, kde by vám zarážka na podlahe prekážala vo voľnom pohybe,  sú určené zarážky dverí s upevnením na stenu. Vyrobené sú z vysokokvalitnej ocele známej ako nerez a sú povrchovo upravené. Ponúkame ich v rôznych veľkostiach a prevedeniach, a jednoducho ich uchytíte na stenu skrutkovaním alebo lepením.

nastenna zarazka

LACNÉ RIEŠENIE vs. NAJNOVŠÍ TREND

Najekonomickejším riešením, keď kľučka dverí naráža do steny, je nestárnúca silikónová zarážka v tvare číslice 8, ktorú nasadíte priamo na kľučku. V našej ponuke ju nájdete v transparentnej farbe a nestojí viac ako 1 euro.

Ak však vaše dvere pištia po najnovších trendoch a hľadáte modernejšie a estetickejšie prevedenie, práve pre vás máme v ponuke magnetické zarážky dverí. Spomedzi všetkých druhov sú užívateľsky najviac príjemné a vysoko funkčné. Dvere vďaka nim zostanú nehybne v bezpečnej pozícii, pričom stačí k ich uchyteniu len letmý dotyk dvoch magnetov. Tento typ dvernej zarážky je veľmi štýlový a vhodný pre akýkoľvek povrch podláh. Veľkou prednosťou je možnosť uchytenia na drevené, ale aj sklenené dverné krídla.

magneticka zarazka

„Dverné zarážky sú detailom, na ktorý sa veľakrát pri zariaďovaní interiéru zabúda, avšak ich úloha je neocenitelná. Naše dverné zarážky ponúkame v rôznych povrchových úpravách, čo vám umožní zladiť a zjednotiť dverné kovania použité v celkom byte alebo dome.“  dodáva náš interiérový dizajnér.

Všetky spomínané zarážky nájdete na našom e-shope mp-kovania.sk alebo si príďte vybrať do nášho showroomu na Rožňavskej ulici v Bratislave. Tešíme sa na vás!

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.