Kľučka na dvere FO - RIO Vario - HR EPR OCS - Chróm brúsený

Kľučka na dvere
FO - RIO Vario - HR EPR
OCS - Chróm brúsený
Výpredaj -50%
Ďalšie povrchové úpravy
{{ variation.name }} ({{ variation.custom_short_description }})
K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO Pri nákupe nad {{ formatPrice(product.free_shipping.limit) }} máte dopravu ZADARMO
{{ product.status }} {{ product.status_description }}
s DPH
Predvolené varianty tohto produktu
FO - RIO Vario - HR EPR rozety PZ, kľučka/kľučka
Skladom - dopredaj
50,00 € 25,00 € bez DPH
60,00 € 30,00 € s DPH
Kľučka na dvere
FO - RIO Vario - HR EPR
OCS - Chróm brúsený

Rozetová kľučka na interiérové dvere s hranatou rozetou je z materiálov vysokej kvality – mosadz / zliatina zinku a je povrchovo upravená. Rozeta má štandardnú hrúbku 11 mm.
Kľučka RIO VARIO z rady EPR line obsahuje vratný mechanizmus a mechanika kľučky je uložená v plastovom puzdre. Zaručuje jej bezúdržbový a tichý chod. Výstupky na rozete zabraňujú jej pretáčaniu a skrutky na preskrutkovanie cez celú šírku dverí zaručia pevnejšie a stabilnejšie uchytenie kovania.
Kľučka RIO Vario s grafikou podľa Vášho želania je tým pravým riešením pre individuálne potreby každého klienta. Elegantné živicové výplne s 3D efektom sú vysoko odolné proti mechanickému poškodeniu a zaručujú dlhú životnosť a žiarivosť zvolenej grafiky.
Uvedené ceny pre kľučky RIO VARIO sú vrátane páru živicových nálepiek podľa vlastného výberu z našej ponuky na stránke www.mp-kovania.sk. Ľubovoľnú inú grafiku Vám naceníme individuálne.
Je to len na Vašom rozhodnutí, aké prevedenie a aký typ otvoru si vyberiete z našej širokej ponuky. V prípade, že sa neviete rozhodnúť, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom.

Vlastnosti produktu
  • Štandardná skladová ponuka produktov Štandardná skladová ponuka produktov
  • Predĺžená záruka 5 rokov Predĺžená záruka 5 rokov
  • Súčasťou balenia je sada skrutiek na preskrutkovanie cez dvere Súčasťou balenia je sada skrutiek na preskrutkovanie cez dvere
  • Obsahuje vratný mechanizmus kľučky - pružinu Obsahuje vratný mechanizmus kľučky - pružinu
  • Ekonomická plastová rozeta - vratná pružina kľučky je uložená v plastovom puzdre Ekonomická plastová rozeta - vratná pružina kľučky je uložená v plastovom puzdre
  • Kľučka vhodná pre set na sklo Kľučka vhodná pre set na sklo
  • Rozeta s výstupkami (zabraňuje nežiadanému pohybu rozety na dverách) Rozeta s výstupkami (zabraňuje nežiadanému pohybu rozety na dverách)
Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.