Vzhľadom na preťaženie kuriérskych spoločností v tomto období nemôžeme garantovať doručenie objednávok do 24 hodín.  

Hravé a nápadité!

Urobte z kúpeľne miesto, kde sa budú vaše deti cítiť ako v rozprávke.

Kúpeľňové doplnky série DHK by nemali chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Záchodová kefa v tvare obľúbeného zvieratka, či kaktusu rozžiari nielen vašu kúpeľňu, ale predovšetkým oči všetkých malých výmyselníkov. Vyberte si motív, ktorý sa vám najviac hodí, alebo nechajte vybrať vaše ratolesti.

Veselú WC kefu môžete skombinovať s dávkovačom na mydlo z rovnakej série a premeniť každodennú sivú realitu na farebný svet plný fantázie. S dávkovačom na mydlá v rozprávkovom tvare navyše deti určite ľahšie namotivujete k umývaniu rúk a môžete z neho urobiť zábavný rituál. 

Detské kúpeľňové doplnky DHK sú vyrobené z ABS plastu. Ide o mimoriadne pevný a vysoko odolný materiál, ktorý je nenasiakavý a zdravotne nezávadný. Vyrába sa z neho väčšina kociek LEGO a je často používaný pre výrobu dojčenských fliaš, keďže vyniká vysokou tepelnou odolnosťou. 

Vyberajte pohodlne online v e-shope, alebo sa zastavte v našom showroome na Novej Rožňavskej 1 v Bratislave, kde máme produkty vystavené. Tešíme sa na vás!