Keď sa spojí dizajn a kvalita. Predstavujeme značku APRILE

Značka APRILE ponúka kvalitné kľučky a kovania na dvere za primeranú cenu, ktoré vydržia.

V MP Kovania máme horúcu novinku! Uhádnete čo to je?

… uhádli ste správne! V ponuke máme predsa nekonečný výber kľučiek a kovaní. A práve teraz prinášame ešte o jednu novú sériu viac - kľučky na dvere od značky APRILE.

Dverné kovania novej značky APRILE sa na európskom trhu vyznačuje vysokou kvalitou dizajnových produktov s dôrazom na ich dlhú životnosť. Značka APRILE spája v sebe úžitkovosť, dizajn, komfort, kvalitu a primerané ceny. Dizajn kľučiek sa vyznačuje návratom k harmonickým kompozíciám a klasickým proporciám. Tieto kľučky sú vytvorené pre zákazníkov, ktorí hľadajú nekonvenčné, ale vyvážené tvary, ktoré im krásne zapadnú do konceptu interiéru.

DIZAJNOVO PESTRÉ KĽUČKY

Značka APRILE prináša celú škálu povrchových úprav vhodných do rôznorodých interiérov. Máme tu klasické povrchy ako je chróm lesklý a brúsený, avšak niektoré z produktov sú rozšírené o mosadz leštenú/brúsenú a lakovanú, brúsenú meď a tiež ponúkame až 3 odtiene čiernej - antracit lesklý, antracit matný a čierna matná.  Nájde sa aj takáto dizajnová špecialitka - kľučka DALIA v povrchovej úprave čierna matná. Čo na ňu poviete? 

 

ELEGANTNÉ 7mm ROZETY

Značka APRILE sa vyznačuje svojimi rozetami s hrúbkou 7 mm. Je to tak akurát, ani málo ani veľa. Elegantne sa budú vynímať na akýchkoľvek interiérových dverách. Kľučka LILA Vám sadne príjemne do ruky.  

 

ZAUJÍMAVÉ TVARY 

Okrem okrúhlych a hranatých roziet v MP KOVANIA ponuke nájdete ešte aj trošku atypickejšie - obdĺžnikové rozety RT. Zaujať iným neobvyklým tvarom budete vedieť jednoducho, napríklad aj s kľučkou GLADIOLA.

 

Pri výbere kľučiek do vašej domácnosti stavte na značku APRILE. Domov si zoberiete výrobok z kvalitného materiálu, vyrobeného pokrokovými technologickými postupmi. Prídite si kľučky APRILE vyskúšať do našej novootvorenej predajne na Novej Rožňavskej 1, Bratislava. Čakáme na vás.

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.