Kľučka na dvere bez škrabancov

Ktorá kľučka zvládne milión dotykov?

Ako je to možné, že sa vám tie kľučky doma tak poškriabali a opotrebovali? „Ja nič, ja muzikant,“ povie každý člen rodiny. Záhada škrabancov na kľučkách. Človek nemusí byť detektív na jej vyriešenie. Však to poznáte. Vchádzate do bytu. V jednej ruke taška plná nákupu, v druhej už držíte kľúče a siahate po kľučke. A už je to tam. Zasa nový škrabanec.  Po zhodení tašiek rýchlo umyť ruky! V momente ako chytíte kľučku to „zacinká“. To budú tie vaše prstienky, ktoré tak radi nosíte. Škrk sem - škrk tam. A máte ďalší nežiadaný škrabanec do zbierky...  

IDE TO AJ BEZ RÝH?

Možno si myslíte, že po rokoch používania, kľučky bez škrabancov a rýh ani neexistujú. Lenže my v MP KOVANIA máme pre vás dobrú správu. Radi by sme vám predstavili naše odporúčania pre kľučky na dvere, aby boli odolné voči opotrebovaniu, poškriabaniu a zároveň si zachovajú svoju farbu. Odolajú aj miliónom podaných rúk.

ŠPECIÁLNA POVRCHOVÁ ÚPRAVA 

MP KOVANIA ponúkame kľučky na dvere so špeciálnou PVD povrchovou úpravou. Je to celkom neobyčajná technológia, ktorú používa na kľučky iba malé množstvo firiem. A prečo je taká výnimočná? PVD technológia poskytuje zvýšenú oteruvzdornosť, odolnosť voči korózii, zvýšenú odolnosť voči teplotnému namáhaniu. A najmä čo vyrieši záhadu okolo škrabancov; je totiž extrémne odolná voči spomínaným škrabancom od prsteňov, kľúčov či hodiniek.

V našom portfóliu produktov tu pre vás máme PVD kľučky od dodávateľa TUPAI. A čo je úžasné – majú až 30-ročnú záruku!

Okrem značky TUPAI, PVD povrchovú úpravu nájdeme aj v portfóliu značky MARIANI, napríklad bezpečnostné kovania. Ďalšie kovania a doplnky na dvere s touto špeciálnou povrchovou úpravou máme od značky JNF, napríklad mušle na dvere či dverné zarážky.

NEREZ MÔŽEME PREBRÚSIŤ

Kľučky s PVD povrchovou úpravou nie sú jediné na trhu, ktoré sa vám nepoškriabu. Nerezové kľučky na dvere majú takú vlastnosť, že ak sa vám náhodou aj vytvoria škrabance, je možné ich odstrániť - jednoduchým ručným prebrúsením! Takže žiadne strachy pri kúpe.

A u nás samozrejme nerezové kľuky nájdete v ponuke – MP line nerezové kľučky.

AKO SA SPRÁVNE STARAŤ O KĽUČKY?

Správne používanie a správna starostlivosť o kľučky je naozaj dôležité. Zabudnite na agresívne chemické prostriedky na čistenie, naozaj však stačí len mäkká vlhká handrička. Raz ročne si skúste spomenúť a premažte mechaniku kovania. Ak vaša kľučka zvláštne spieva, až takým piskľavým hlasom, skúste použiť univerzálne mazivo PECOL P230, ktoré nájdete u nás v ponuke.

Rozlúčte sa s poškriabanými, opotrebovanými nepeknými kľučkami na dvere. Teraz už viete ako na to!

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš e-mail vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.