Vážení zákazníci, naša predajňa v Bratislave na Bojnickej 10 je teraz otvorená iba na vyzdvihnutie e-shopových objednávok a tovaru pre veľkoobchodných partnerov. Takéto objednávky si osobne môžete vyzdvihnúť každý pracovný deň od 8:00 - 17:00. Tešíme sa na vás.

Kľučky na dvere s neuveriteľnou 44 ročnou históriou
TUPAI to je portugalský dizajn a európska kvalita!
Spolupráca a pracovný vzťah by mali byť ako manželstvo. V dobrom aj v zlom. Pre MP-KOVANIA sú vzťahy s dodávateľmi a odberateľmi absolútne kľúčové. S portugalskou značkou TUPAI to ťaháme takmer 15 rokov. Sme ich výhradnými distribútormi v Čechách aj na Slovensku.  Raz podržali oni nás, inokedy zas my ich. Sme takmer ako rodina. V čom spočíva výnimočnosť tejto značky?
TRADÍCIA A PEVNÉ ZÁSADY
Značka TUPAI vznikla v roku 1976 v prekrásnom Portugalsku a od začiatku sa sústredí práve na kľučky a kovania. Vybudovali svoju firmu na pevných základoch akými sú - v prvom rade mimoriadne kvalitné produkty, ktoré sa navrhujú aj vyrábajú v Európe. V druhom - dôvera vo vybudované vzťahy a do tretice - maximálna prísnosť v dodržiavaní stanovených záväzkov.
Pridanou hodnotou je, že výrobky TUPAI v sebe snúbia znalosti generácií, ktoré firmu založili a ďalej rozvíjali s profesionalitou a modernými postupmi výroby.
KĽUČKA JE KRÁSNY A DÔLEŽITÝ DETAIL INTERIÉRU
Rozhodnutie o výbere kľučky na dvere by sme nemali podceňovať. Nejde len o mechanizmus, ktorým dokážeme zatvárať a otvárať dvere. Kľučka by mala byť v prvom rade kvalitná a v druhom by mala byť dôležitým estetickým prvkom, ktorý dodá nášmu interiéru dizajnový ráz. Je to dôležitý detail, ktorý aj obyčajné dvere premení na elegantný, rustikálny, geometrický či minimalistický prvok v interiéri.
TRI ZÁKLADNÉ PRVKY
To čo máme radi na značke TUPAI a prečo má taký úspech je nielen kvalita prevedenia, ale aj vyše 150 povrchových úprav, ktoré ponúkajú.
Vo výrobe sa zameriavajú na spracovanie troch druhov materiálu – nehrdzavejúca oceľ, mosadz a zamak (zliatina zinku a hliníka).
V dnešnej dobe nie je zanedbateľné hľadieť aj na zodpovedné správanie voči životnému prostrediu. Aj v tomto smere je TUPAI zodpovednou firmou a držiteľom environmentálnej licencie.
 
Zdroj foto: https://www.telegraph.co.uk, https://www.tupai.pt/en/