Kľučky pre náročných

Glamour! Fancy! Stylish! Keby kľučky išli na ples, vyzerali by presne takto! 

Pre všetkých, ktorí sa neuspokoja s obyčajnou klasikou a bažia po nápaditosti a extravagancii, je tu značka luxusných kľučiek LINEA CALI v exkluzívnom prevedení. Vyberte si z kľučiek, ktoré vyrážajú dych!

LI - DYNAMIC

Kľučka LI - DYNAMIC je špeciálna trojrozmerným vlnovým vzorom na rukoväti a okamžite upúta pozornosť. Vizuálne pôsobí veľmi nápadito a elegantne.

LI - SHELL MESH

Extravagantná kľučka LI - SHELL MESH sa pýši dizajnom vzácnej mušle a veľkým kryštálom Swarovski osadeným v hornej časti rukoväte. Okolo tohoto dominantného kameňa je omotaný pás menších kryštálov, ktoré z kľučky robia hotové umelecké dielo.

LI - ARTE

Kľučka LI - ARTE je podnietená prácami českého maliara a sochára Alfonsa Muchy, najvýznamnejšou a najvýraznejšou osobnosťou európskej secesie.

LI - FISH CRYSTAL

Model LI - FISH CRYSTAL bol inšpirovaný tvarom ryby. Rukoväť je tak pre užívateľa príjemná do ruky a zároveň pôsobí vizuálne veľmi jemne a elegantne. Punc jedinečnosti kľučke dodáva vložený Swarovski kryštál.

LI - CAVITY

LI - CAVITY je jedinečná kľučka svojho druhu a vďaka mnohostrannému dizajnu sa dá ľahko kombinovať v akomkoľvek prostredí. Dva mosadzné profily s rôznou povrchovou úpravou vytvárajú spolu nápaditú rukoväť s perforovanou časťou.

Tieto pompézne talianske kúsky si zaslúžia rovnako strhujúci interiér. U koho nájdu svoj domov? Všetky modely značky LINEA CALI nájdete v našom e-shope, alebo sa príďte pokochať do nášho showroomu na Novej Rožňavskej 1, v Bratislave!