Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o zmene otváracích hodín SHOWROOMU v Bratislave. Od septembra máme otvorené v pondelok až v piatok od 8.00 - 18.00 hod. a v sobotu od 9.00 - 13.00 hod.

Kovania na dvere

Ste na stránke firmy MP KOVANIA. Ale viete, čo to vlastne tie kovania na dvere sú?

Poďme si to spolu zhrnúť:

Kľučky

Dverná kľučka patrí základné a tým pádom elementárne najviac predávané kovanie na dvere. Kľučky na dvere sú jedným z dverných kovaní, pri ktorých výbere sa zákazníci zameriavajú nielen na technickú stránku, ale aj na dizajn. V našej ponuke nájdete kľučky od výmyslu sveta - interiérové kľučky na dvere, kľučky na vchodové dvere, či brány, ale aj bezpečnostné kľučky s príslušnými certifikátmi. 

Madlá a mušle

Madlá a mušle patria medzi kovania na dvere, ktoré vyhľadávajú najmä majitelia rodinných domov. „Veľké pekné madlo na vchodové dvere“ je hádam najčastejšia požiadavka, s ktorou sa v našom showroome stretávame. Rôzne typy zaujímavých mušlí namiesto kľučiek sú zase doménou dizajnérov a architektov. 

Zámky a protiplechy

Medzi ďalšie dôležité kovanie na dvere patria zámky a protiplechy. Vyberať môžete medzi klasickými zadlabávacími zámkami, ale ponúkame vám aj zámky na posuvné dvere, či inovatívne magnetické zámky, ktoré očaria svojim tichým chodom.

Pánty 

Pánty alebo inými slovami „závesy“ sú taktiež kovania na dvere a zaslúžia si osobitnú pozornosť pri ich výbere. U nás nájdete širokú ponuku typov, štýlov a farebných prevedení. Okrem klasických pántov odporúčame prezrieť si moderné skryté závesy, ktoré sú ideálne pre bezfalcové dvere.

Samozatvárače

Výber najhľadanejších kovaní na dvere uzatvoríme samozatváračmi. Dverné samozatvárače sú skvelá vychytávka, ktorá posunie vaše dvere na úplne iný level. Kvalitný samozatvárač sa vyznačuje dlhodobou životnosťou a bezproblémovým chodom. 

Ďalšie kovania na dvere sú: 

Všetky nájdete v našom e-shope alebo navštívte najväčší showroom kľučiek a kovaní na dvere – MP KOVANIA – na Novej Rožňavskej v Bratislave.