Kúpeľňové doplnky na taliansky štýl? Sì! Predstavujeme značku Colombo

Tieto prémiové, dizajnové a udržateľné doplnky môžu ozdobiť aj vašu kúpeľňu. V čom spočíva ich jedinečnosť?

Čo takto vdýchnuť vašej kúpeľni trochu talianskej elegancie? My v MP Kovania vravíme jednohlasne: „Sì!“. V ponuke máme síce nekonečný výber kľučiekkovaní, ale tentokrát sme sa rozhodli posilniť práve kúpeľňový sortiment o naozaj kvalitné, dizajnové kúsky.

KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY COLOMBO: KEĎ SA TRADÍCIA SPÁJA S MODERNÝMI POSTUPMI

Severotalianska rodinná firma Colombo sa pýši 30-ročnou históriou a širokým portfóliom kúpeľňových doplnkov. Nájdete medzi nimi rôzne držiaky na kefky či dózy, ale aj multifunkčné stojany, košíky do sprchy, dávkovače na tekuté mydlo či vešiaky. Všetko z toho je navzájom ľahko kombinovateľné vďaka prehľadným produktovým sériám ladeným do jednotného štýlu. Či už ste milovníci moderného minimalizmu, rustikálneho štýlu alebo si potrpíte na elegantne ladený interiér – určite si prídete na svoje. Všetky sklenené elementy sú navyše vyrábané ručne, takže každý výrobok nesie punc jedinečnosti a originality.

„Rovnako ako rodina, ktorá zaobchádza so svojimi členmi s láskou a starostlivosťou, Colombo Design sa o svoju produktovú rodinu stará s rovnakými hodnotami a tradíciami - tak, aby sa z akéhokoľvek miesta mohol stať domov.“ vysvetľuje ich filozofia.

ZELENÁ JE DOBRÁ

Všetky doplnky od Colombo Design hrdo nesú označenie GREEN MADE a prechádzajú ekologicky kompatibilným výrobným procesom. To znamená, že tvorba, rozvoj a výroba produktov prebieha v harmónii so životným prostredím.

A bonus? Ak by sa vám (nedajbože) vecičky od Colombo Design vyšmykli z ruky, rozbili, poškrabali alebo inak poškodili, nemusíte panikáriť a narýchlo hľadať lacné alternatívy. Koncept udržateľnosti je podporený aj možnosťou zakúpenia odnímateľných náhradných dielov, ktoré sú pri každom produkte k dispozícii. V prípade poškodenia produktu teda postačí, keď vymeníte jeho poškodenú časť za novú – a máte po probléme!

Kolekcia TRENTA

POVRCHOVÉ ÚPRAVY, KTORÉ ZAUJMÚ (A VYDRŽIA)

Kúpeľňové doplnky Colombo máme k dispozícii hneď v niekoľkých vkusných povrchových úpravách. Oko dozaista poteší klasický lesklý chróm, ktorým určite nič nepokazíte.

Tým náročnejším ponúkame „chuťovky“ ako napríklad:

  •  
  • zákazníkmi obľúbené čierne matné prevedenie,

  • ľahký a čistý biely matný vzhľad,

  • starožitný nádych mosadzného finišu,

  • či dokonca luxusný zlatý povrch.


Na takmer všetky povrchy sa vzťahuje predĺžená záručná doba, a to vďaka špeciálnym technológiám ich nanášania:

  • pre galvanicky upravené povrchy platí 10-ročná záruka (chróm lesklý, nerez brúsená, čierna matná a biela matná farba),

  • PVD úprava sa vyznačuje dokonca až 30-ročnou zárukou (PVD zlatá, PVD nerez, PVD grafit lesklý, PVD grafit matný, PVD meď lesklá, PVD meď matná).

Čo z toho vyplýva? Kúpeľňové doplnky od Colombo Design vydržia naozaj celé desaťročia vašej dôkladnej hygieny.

DIZAJNÉRKA ODPORÚČA

Plne chápeme, že zorientovať sa v tej hŕbe nových kúpeľňových doplnkov môže byť náročné. Radi by sme vám preto predstavili favoritov podľa našej internej dizajnérky.

Séria HERMITAGE

Vďaka jemným oblým tvarom a luxusným materiálom sa HERMITAGE obzvlášť hodí do elegantných kúpeľní s rustikálnym nádychom. Chrómový povrch pristane takmer každému priestoru, najmä tomu v tmavších, studených farbách. Teplejšie priestory, svetlé aj tmavé, dokážu podčiarknuť rustikálne ladené mosadzné povrchy alebo zlaté doplnky. Táto kolekcia, inšpirovaná klasickým štýlom z minulosti, prináša priestoru honosnú atmosféru, v ktorej sa každý cíti ako kráľ.

Kolekcia HERMITAGE od značky Colombo

Séria NORDIC

Kolekcia NORDIC ponúka nadčasovú kombináciu lesklého chrómu a matných čiernych alebo bielych prvkov z keramiky. Perfektne sadne do jednoduchších priestorov v minimalistickom štýle a dodá im štipku sofistikovanej elegancie.

Kolekcia NORDIC od značky Colombo

Séria PLUS

Formálny dizajn, vysoká kvalita použitých materiálov a jednoduché tvary. Kolekcia PLUS vdýchne kúpeľňovým priestorom nadčasový a vždy aktuálny štýl, ktorý nikdy nevyjde z módy. PLUS je riešením pre ľudí, ktorí radi vyčnievajú z radu a neuspokoja sa s obyčajným prevedením. Doplnky sú totiž k dispozícii v širokej škále lesklých aj matných povrchových farieb.

PLUS od Colombo

EXKLUZÍVNE IBA V MP KOVANIA

Áno, čítate správne. Ak budete hľadať produkty Colombo Design na Slovensku, nájdete ich len u nás. Máme totiž výhradné zastúpenie tejto značky na slovenskom trhu. Môžete si ich prezrieť na našom e-shope alebo osobne ohmatať v našej predajni na Novej Rožňavskej 1 v Bratislave.

Tešíme sa na vás!

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.