Vzhľadom na preťaženie kuriérskych spoločností v tomto období nemôžeme garantovať doručenie objednávok do 24 hodín.  

Kvalitné kľučky na plastové dvere

Chcete spoznať najpredávanejšie modely kľučiek na plastové dvere? Čítajte!

Aby ste svoj domov lepšie ochránili pred vonkajším svetom, je veľmi dôležité vybrať správnu kľučku pre konkrétny typ dverí a materiálu, z ktorého sú vyrobené. Plastové dvere sú stále veľmi obľúbenou alternatívou pre rodinné aj bytové domy. Najnovšie modely plastových vchodových dverí spĺňajú dokonca aj vysoké nároky na tepelno-izolačné vlastnosti a sú vhodné aj do pasívnych stavieb. Okrem toho sú plastové dvere veľmi praktické na údržbu a ich umývanie je záležitosťou pár minutiek.

Akú kľučku vybrať na plastové dvere?

Kľučka na plastových vchodových dverách je prvou vecou, ktorú vaši hostia chytia pri návšteve do rúk. Nemala by spĺňať len estetický parameter, ale predovšetkým sa postarať o bezpečnosť dverí samotných. Pri výbere kľučky na plastové dvere vám odporúčame zamerať sa na spevnené kovanie vhodné do exteriéru, ideálne bez priznaných vonkajších skrutiek – čím zabránite odvŕtaniu kovania prípadnými zlodejmi.

V MP KOVANIA ponúkame kľučky na plastové dvere, ktoré spĺňajú uvedené parametre a to v rôznych prevedeniach - kľučka/kľučka, madlo/kľučka alebo aj madlo/madlo. Pre zladený dizajn bez zbytočných rušivých prvkov ponúkame kľučky na plastové dvere vo viacerých povrchových úpravách, vďaka čomu kľučku veľmi ľahko zladíte s dverami.

Najpredávanejšie modely kľučiek na plastové dvere

klucky na plastove dvere

Výhody MP kľučiek na plastové dvere

  • vyrobené z kvalitných materiálov (hliník alebo zamak), 
  • kľučky obsahujú vratný mechanizmus 
  • tichý chod,
  • dlhodobá životnosť,
  • predĺžená záruka na funkčnosť mechaniky pre vybrané modely TUPAI a sériu WA 

Okrem kľučiek na plastové dvere nájdete v MP KOVANIA aj bohaté príslušenstvo ako kvalitné samozatvárače, či cylindrické vložky. Navštívte náš showroom na Novej Rožňavskej 1, v Bratislave alebo nakupujte pohodlne online na www.mp-kovania.sk.