Máme kľučky presne ako vy!

Či ste drsný "bad boy" alebo jemná éterická víla, u nás si vyberiete kľučky na dvere presne podľa svojho gusta.

Cítite, že ste úplne iný ako všetci ostatní a neuspokojíte sa s bežným štandardom? Ste na správnom mieste! Tu sa môžete ľahko otestovať - nájdite sa v krátkych charakteristikách a kliknutím na obrázok spoznajte kľučky, ktoré sú PRESNE AKO VY! Ktoré tvrdenia sedia 100% na vás?

A)

Máte rád len poriadne veci, vôňu prírodnej kože a drsný imidž. V partii ste ikona a neuspokojíte sa s priemerom. Máme kľučku presne ako vy - volá sa LI - SLIM PELLE!

B)

Milujete zlato, trblietky, luxus a okázalosť. Viete, presne, do akej spoločnosti patríte a štýl je vaše druhé meno. Aj pre vás máme kľučku ako uliatu - jej názov je LI - REFLEX!

C)

Váš svet sú čísla, jednoduché riešenia a technologické vychytávky. Potrpíte si na kvalitu a krátkodobé dizajnové rozmary vás nezaujímajú. Spoznajte kľučku GK - R8 ONE S2L s inteligentným uzamykaním, ktoré vás ohromí!

D)

Ste nekompromisná dáma s vycibreným vkusom a názorom. Trendy sú vám ukradnuté, máte svoj štýl a vlastný rukopis. Kľučka presne pre vás je taliansky skvost LI - DALIA!

E)

Silný navonok, citlivý a elegantný vo vnútri. 0šľahaný skúsenosťami slaných vĺn a posadnutý upokojujúcim šumom mora. Kľučka LI - FISH je úlovok, po ktorom túžite!

F)

Ak by čierna farba neexistovala, vy by ste ju vymysleli! Čierna je vaša vášeň, vaša prvá voľba, vaše jediné rozhodnutie. Kľučka AS - ROSEMARY si vás opantá!

G)

Zo všetkého najviac sa chcú hrať, kresliť zvieratká a realizovať tie najsmiešnejšie nápady. Milujú farby, Labkovú Patrolu  a jahodovú zmrzlinu. Kolekciu farebných kľučiek CB - MOOD by si vybrali všetky deti!

Nie nadarmo je našim sloganom už roky "NEKONEČNÝ VÝBER KĽUČIEK". U nás si kľučku na dvere vyberie naozaj každý! Presvedčte sa v našom e-shope alebo v najväčšom showroome kovaní v strednej Európe na Novej Rožňavskej 1, v Bratislave. Tešíme sa na vás!