Moderný dizajn s dokonalým technickým riešením

Griffwerk

Pre nadšencov nových technologických riešení tu máme chuťovku. Dizajnové kľučky na dvere od nemeckej značky Griffwerk. Griffwerk stelesňuje vysokú kvalitu, vášeň a inovatívnosť v kľučkách. Ich kľučky sú esteticky jednoduché, až minimalistické, s nestarnúcim večným vzhľadom, no najmä sa pýšia špecifickou technickou dômyselnosťou. Jeden klik a vaše interiérové dvere sú zamknuté!

NERUŠENÝ VĎAKA JEDNÉMU KLIKU

Kľučka so zamykaním priamo v sebe. Už ste o takej počuli? Všetci poznáme staré dobré spodné rozety, ktoré majú kľúč buď zabudovaný v sebe (väčšinou na WC) alebo je kľúč voľný a teda odnímateľný. Ale čo keby sme vám povedali, že môžete mať kľučku bez spodnej rozety a dvere aj napriek tomu stále zamknete? A to dokonca len jednou rukou! V MP Kovania ponúkame Griffwerk „Smart2lock“ kľučku. „Smart2lock“ predstavuje dokonalú kombináciu inteligentnej uzamykacej technológie s puristickým dizajnom. Dvere je možné uzamknúť a otvoriť ľahko a jednoducho iba jednou rukou, pretože blokovací mechanizmus je integrovaný priamo v rukoväti. A čo viac, mechanika je kompatibilná s vašim štandardným zadlabávacím zámkom. Pozrite si Griffwerk video a presvedčte sa sami o tomto perfektnom vynáleze!

KĽUČKY PRÍJEMNÉ NA DOTYK

Útulnosť, prirodzenosť a vkusná zdržanlivosť určujú trendy interiérov súčasnosti. Koniec koncov domov je naším bezpečným miestom, útočiskom nech sa vo svete deje čokoľvek. Tak prečo si ho nevyladiť do posledného detailu? Griffwerk kľučky kombinujú hodvábne matný povrch z nehrdzavejúcej ocele so zamatovo hebkým povrchom. Pre príjemný pocit pri uchopení je totiž povrch minimálne taký dôležitý ako samotný tvar. Obzvlášť v kašmírovo šedej farbe sú kľučky v nerezovom vzhľade denným luxusom - pre oči, ruky aj dvere do každej izby. Pre požadovaný efekt sa nanášajú tri tenké vrstvy. Proces bol doladený perfektne. Ako základ slúži špeciálna nosná vrstva, dotvárajúca jemnú štruktúru. Textúra sa líši v závislosti od odtieňa. 'Cashmere' a 'Velvet Grey' sa vyznačujú diskrétne brúseným vzhľadom; „Grafitová čierna“ sa javí jemne zrnitá. Farebný tón je definovaný následnou pigmentovou vrstvou. Obzvlášť príjemný pocit z kľučky vytvára konečné mäkké tesnenie. Farebným odtieňom dodáva jas a hĺbku.

Ak ste sa aj vy tak zaľúbili do kľučiek Griffwerk ako my v MP Kovania, neváhajte a dolaďte si svoj domov do dokonalosti! Celý náš Griffwerk katalóg nájdete tu.

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.