MP KLUB - zľavy a výhody pre všetkých!

Staňte sa členom MP Klubu a získajte množstvo bonusov vo forme unikátnych zliav, darčekov a súťaží.

To, že sme odborníci na dverné kľučky od výmyslu sveta, už určite viete. Ak potrebujete novú poštovú schránku, trezor, kvalitné kúpeľňové doplnky, či dizajnovú dvernú zarážku - radi vám poradíme tiež. Zvažujete krb, alebo výmenu dverí za posuvné? Asi tušíte, že aj s týmto sme pripravení vám pomôcť! Ale vedeli ste, že môžete získať u nás permanentnú zľavu na nákup? Všetko to začína jednoduchou a bezplatnou registráciou do nášho MP Klubu.

VÝHODY ČLENSTVA V MP KLUBE

MP Klub je špeciálny systém benefitov určený pre súkromné osoby a firmy pri nákupoch pre vlastnú spotrebu. Pripojením sa do klubu získate od nás exkluzívne výhody a starostlivosť a to všetko ihneď po registrácii. Bez plnenia akýchkoľvek podmienok a bez nutnosti vlastniť ďalšiu plastovú kartičku, dosiahnete:

  • Prvý nákup s 15% zľavou
  • Stála zľava 10% na celý sortiment
  • Možnosť špeciálnych cenových ponúk šitých priamo na mieru
  • Vždy horúce novinky 
  • Súťaže o vecné ceny a darčeky

Zaregistrujte sa hneď teraz online, alebo o to požiadajte personál našej predajneDo klubu tiež pozývame všetkých našich zákazníkov, ktorí možno aktuálne nepotrebujú nič z nášho sortimentu, ale majú radi kvalitné produkty, výnimočný servis a milé prekvapenia ;-) Tešíme sa na vás!