MP LINE: Aby si kvalitnú kľučku mohol dovoliť každý

Poznáte našu značku MP LINE? Objavte nerezové kľučky v obľúbených dizajnoch.

V dnešnom svete platí, že za spojenie kvalitného materiálu, bezproblémovej funkčnosti a obľúbeného dizajnu si musíte priplatiť. Alebo?

MP Kovania sme sa rozhodli na toto pravidlo trochu posvietiť. Dlhoročné skúsenosti z oblasti kľučiek a kovaní nás naučili mnohému, ale najmä porozumeniu potrieb našich zákazníkov. Samozrejme, na trhu nájdete štýlové a prémiové produkty od popredných výrobcov, čomu často odpovedá aj ich cena. Ak však hľadáte ekonomicky dostupnejšie riešenia, mnohokrát narazíte na veci z nekvalitných materiálov, navyše so slabou výdržou a, povedzme si úprimne, nie veľmi pekným výzorom.

Preto nám v hlavách skrsla myšlienka vytvoriť kvalitné, bezproblémovo fungujúce produkty, ktoré si bude môcť dovoliť každý. A takto sa zrodila séria nerezových kľučiek MP LINE NEREZ - našli sme spôsob, ako spojiť zdanlivo nespojiteľné.

Okrem kľučiek z nehrdzavejúcej ocele nájdete v sortimente MP LINE aj kombinované rozetové kľučky, štítové a okenné kľučky, či rôzne iné doplnky na dvere (napríklad okopové plechy, zarážky, vetracie mriežky). Celý katalóg si môžete pozrieť tu.

MP LINE NEREZ je kolekcia kvalitných kľučiek na dvere v obľúbených dizajnoch

KVALITNÝ A ODOLNÝ MATERIÁL

Rozetové a štítové kľučky z kolekcie MP LINE NEREZ sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s označením AISI 304. Tento materiál sa vyznačuje farebnou stálosťou a odolnosťou voči opotrebeniu či poškriabaniu. Vratný mechanizmus kľučiek je uložený v puzdre z pozinkovanej ocele.

Táto séria je preto skvelou voľbou najmä do interiérov so strednou a vysokou záťažou:

  • stredná záťaž: ubytovne, penzióny, rôzne hotely a kancelárie;

  • vysoká záťaž: interiéry s vysokou frekvenciou pohybu ľudí, napríklad administratívne priestory, nemocnice, predajne, čerpacie stanice či nákupné centrá.

ROKMI OVERENÉ DIZAJNY

Produkty z MP LINE NEREZ v sebe spájajú rokmi overené štýly a tvary. Ide o klasiku, ktorá nesklame – a ešte k tomu aj perfektne sadne do ruky. Objavte napríklad ergonomickú kľučku TORNADO, ktorá do frekventovaných priestorov vpustí nový vietor.

Kľučka na dvere TORNADO má príjemný, ergonomický tvar a do vášho priestoru vpustí nový vietor.

ZAMERANÉ NA FUNKČNOSŤ

Jednoduchá montáž je niečo, čo v dnešnej dobe ocení takmer každý. Keď ju spojíte s nenáročnou údržbou, kvalitnou mechanikou, odolným materiálom a jemne zaobleným tvarom, dostanete COSLAN - praktickú kľučku na dvere, ktorá stelesňuje funkčnosť.

Kľučka na dvere COSLAN je praktickým riešením, pretože v sebe spája jednoduchú montáž, nenáročnú údržbu a kvalitnú mechaniku.

ČÍM UŽŠIE, TÝM LEPŠIE

Hľadáte kľučky a kovania na dvere s úzkym profilom? Alebo vás viac zaujali tenučké rozety? Tak či onak si v tejto sérii prídete na svoje. Vysokokvalitný materiál, zúžený dizajn roziet a štítov v kombinácii s kľučkou, guľou alebo madlom – ideálna ponuka pre profilové dvere s úzkym rámom, záhradné bránky a bráničky.

Vysokokvalitná nerez, zúžený dizajn roziet a štítov v kombinácii s kľučkou, guľou alebo madlom – ideálna ponuka pre profilové dvere s úzkym rámom, záhradné bránky a bráničky.

Úzke rozety s hrúbkou 6 mm (SQ6) alebo dokonca iba 3 mm (3SM) pôsobia elegantne a sú k dispozícii hneď v niekoľkých povrchových úpravách. 

Všetky spomínané kľučky a ešte oveľa viac nájdete v katalógu MP LINE alebo na našom e-shope mp-kovania.sk.

Vyberte si tú svoju!

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.