Vážení zákazníci, naša predajňa v Bratislave na Bojnickej 10 je teraz otvorená iba na vyzdvihnutie e-shopových objednávok a tovaru pre veľkoobchodných partnerov. Takéto objednávky si osobne môžete vyzdvihnúť každý pracovný deň od 8:00 - 17:00. Tešíme sa na vás.

Onedlho otvárame!
Už teraz sa tešíme na náš nový showroom v Bratislave, na ktorom usilovne pracujeme. 
Dlhoročný stabilný rast spoločnosti ako aj potenciál na trhu podnietil potrebu vytvoriť reprezentatívny priestor na prezentáciu širokej škály produktov. Zastúpené budú produkty rôznych európskych značiek; od lacnejšieho až po exkluzívnejší, dizajnový sortiment. Aktuálne prebieha výstavba nového sídla spoločnosti na ulici Nová Rožňavská 1 v Bratislave, ktorého súčasťou je aj veľký showroom.
Objekt stojí na pozemku s celkovou rozlohou 6 000 m2, ktorý patrí spoločnosti Protetika trade, a.s. .
Výstavba budovy je v réžií spoločnosti Protetika trade, a.s., ale podľa projektu a požiadaviek spoločnosti MP-KOVANIA.
Samotný presklenný výklad a hlavný vstup do showroomu bude orientovaný a vzdialený cca 20 metrov od križovatky ulíc Nová Rožňavská / Rožňavská v Bratislave.

Prízemie budovy slúži ako výstavný a reprezentatívny priestor pre produkty a takisto v tejto prednej časti showroomu sa nachádza aj predajný priestor / pult na obsluhu zákazníkov. V novom showroome bude viac priestoru i pre odbornú verejnosť – projektanti, architekti, dizajnéri či investori sa môžu nechať obslúžiť priamo odborným personálom, ktorý im ochotne na mieste poradí. Na pravidelnej báze tu budú prebiehať odborné workshopy a prezentácie za prítomnosti samotných výrobcov a dodávateľov.

V zadnej časti prízemia sa nachádzajú priestory na odborné školenia a konferencie. Na prízemí sú ešte umiestnené skladové priestory a kancelárske priestory.

Poschodie slúži taktiež ako reprezentatívny priestor širokej škály produktov a nachádzajú sa tu aj kancelárske priestory a oddychová miestnosť.
Intenzívne pracujeme na tom, aby sme pre vás vytvorili najväčšiu predajňu kľučiek a kovaní na Slovensku :
• Celková rozloha: 3 500 m²
• Rozloha skladových priestorov: 1 700 m²
• Rozloha showroomu: 1 200 m²
• Rozloha administratívnych priestorov: 600 m²
Nebojte sa, budete prví, ktorí sa o otvorení dozviete!