Podmienky nákupu produktov na mieru

V prípade, že sú súčasťou Vašej objednávky štítové kľučky, odoslaním objednávky prehlasujem: ,,Som si vedomý správne uvedených roztečí (vzdialeností medzi osou kľučky a osou kľúča) a prevedenia otvoru. Nesprávne uvedená rozteč otvor nie je dôvodom výmeny ani vrátenia / reklamácie tovaru."

V prípade, že sú súčasťou Vašej objednávky drevené prahy, odoslaním objednávky prehlasujem: ,,Som si vedomý správne uvedených rozmerov a povrchovej úpravy. Nesprávne uvedené rozmery, povrchová úprava, farebná odchýlka od fotky na webe nakoľko sa jedná o prírodný materiál  nie je dôvodom výmeny ani vrátenia / reklamácie tovaru."

V prípade, že sú súčasťou Vašej objednávky okopové plechy, odoslaním objednávky prehlasujem: ,,Som si vedomý správne uvedených rozmerov. Nesprávne uvedené rozmery nie sú dôvodom výmeny ani vrátenia / reklamácie tovaru."

V prípade, že sú súčasťou Vašej objednávky  tesnenia do drevených prahov, obložkové tesnenia  odoslaním objednávky prehlasujem: ,,Som si vedomý správne uvedených dĺžok. Nesprávne uvedené dĺžky nie sú dôvodom výmeny ani vrátenia / reklamácie tovaru."

Ako pomôcku pre správne uvedenie rozteče slúži aj náš článok.

Kompletné reklamačné podmienky internetového obchodu (eshopu) mp-kovania.sk nájdete tu. 

MP KOVANIA s.r.o.
Nová Rožňavská 1
831 04
Bratislava

+421 2 444 555 85
mp@mp-kovania.sk

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.