Podmienky nákupu produktov na mieru

V rámci nášho sortimentu ponúkame aj tovar vyrábaný na mieru. Preto by sme vás chceli upozorniť, že pre tieto produkty platia iné podmienky vrátenia:

  • Pri objednávaní štítových kľučiek je potrebné vedieť vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč). Štandardná vzdialenosť je 72 alebo 90 mm. Takisto aj otvory do štítových kľučiek sú vyrážané na mieru a preto Vás prosíme o uvedenie nielen správnej rozteče, ale aj typu otvorov. Ide o tovar vyrábaný na mieru, a preto pri jeho kúpe nie je kupujúci oprávnený odstúpiť od zmluvy v lehote do 14 dní od prevzatia tohto tovaru bez uvedenia dôvodu a platia preňho iné podmienky vrátenia.

  • Pri objednávaní drevených prahov je potrebné uviesť správne rozmery a povrchovú úpravu produktu. Farebné prevedenie drevených prahov sa môže líšiť od fotografie uvedenej na webovej stránke, nakoľko sa jedná o prírodný materiál. Ide o tovar vyrábaný na mieru, a preto pri jeho kúpe nie je kupujúci oprávnený odstúpiť od zmluvy v lehote do 14 dní od prevzatia tohto tovaru bez uvedenia dôvodu a platia preňho iné podmienky vrátenia.

  • Pri objednávaní okopových plechov je potrebné uviesť správne rozmery produktu. Keďže ide o tovar vyrábaný na mieru, pri jeho kúpe nie je kupujúci oprávnený odstúpiť od zmluvy v lehote do 14 dní od prevzatia tohto tovaru bez uvedenia dôvodu a platia naň iné podmienky vrátenia.

  • Pri objednávaní tesnení do drevených prahov a obložkových tesnení je potrebné uviesť správnu dĺžku. Ide o tovar vyrábaný na mieru, a preto pri jeho kúpe nie je kupujúci oprávnený odstúpiť od zmluvy v lehote do 14 dní od prevzatia tohto tovaru bez uvedenia dôvodu a platia preňho iné podmienky vrátenia.

Viac informácií ohľadom správneho uvedenia rozteče môžete nájsť aj v tomto článku.

Kompletné reklamačné podmienky internetového obchodu (e-shopu) mp-kovania.sk nájdete tu. 

MP KOVANIA s.r.o.
Nová Rožňavská 1
831 04
Bratislava

+421 2 444 555 85
mp@mp-kovania.sk