Postav dom, zasaď strom, kúp si schránku!

Vyberte si kvalitnú poštovú schránku, ktorá vám poslúži dlhé roky.

Ak ešte stále namiesto poštovej schránky používate zvyšok odkvapovej rúry, je najvyšší čas to zmeniť! V našej ponuke nájdete kvalitné poštové schránky od výmyslu sveta, z ktorých si vyberie naozaj každý. Tak ktorá bude tá vaša? Je si z čoho vyberať!

Nerezové poštové schránky

Ak ste zástancom kvalitných materiálov a záleží vám na tom, aby schránka vydržala niekoľko rokov v akomkoľvek počasí, vyberajte z nerezových, či oceľových modelov. Ponúkame ich v modernom dizajne, v obľúbenom striebornom či čiernom prevedení. Ale nájdete u nás aj červenú „čerešničku“ na torte od značky Rottner.

cervena postova schranka

Rustikálne poštové schránky

V prípade, že je váš dom váš hrad a aj tak trošku vyzerá, určite si prezrite našu ponuku rustikálnych modelov z kovaného železa. Ide o originálne schránky so špecifickým dizajnom prepracované do najmenších detailov.

kovana postova schranka

Americké poštové schránky

Ak radi vyčnievate z radu, hliníkové poštové schránky na stojane v americkom štýle sú pre vás ako stvorené. Sú typické svojou červenou vlajočkou, ktorá avizuje novú poštovú zásielku a môžete ich umiestniť kdekoľvek pred dom, dvor, či záhradu. 

americka postava schranka

Plastové poštové schránky

Plastové poštové schránky sa vyznačujú nízkou váhou a potešia vás tiež príjemnou cenou. Ich najväčšou výhodou je že na rozdiel od kovových poštových schránok tie plastové nehrdzavejú.

Poštové schránky rôznych typov, tvarov a veľkostí si môžete prezrieť v našom e-shope, alebo príďte osobne do showroomu MP KOVANIA v Bratislave, kde ich nájdete pekne vystavené.