Prečo si vybrať čierne kľučky na dvere?

Ak ešte stále váhate, máme pre vás 3 nespochybniteľné dôvody!

V našej ponuke kľučiek nájdete desiatky rôznych farieb a povrchových úprav, z ktorých si vyberie naozaj každý. Okrem klasických strieborných modelov sú už dlhodobo najpredávanejšie kľučky v čiernej farbe. Viete, prečo sú také populárne? 

Ľahko sa kombinujú

Ak si vyberiete čierne kľučky, ich farba vás žiadnym spôsobom nelimituje pri výbere ostatného zariadenia a doplnkov. Čierna je neutrálna a hodí sa k studeným odtieňom, ako aj k tým teplejším. Ľahko sa kombinuje so zlatou i striebornou a ako povedal vtipne jeden náš zákazník: „Čierne kľučky v interiéri ladia s tým najdôležitejším – s televízorom!“

Nepodliehajú trendom

Pamätáte si, ako sme všetci chceli bielu lesklú kuchyňu a sivú plávajúcu podlahu? Alebo keď boli najmodernejšie obrovské zrkadlá s rustikálnym zlatým rámom? A čo rámy na obrazy? Všetci sme nedávno strieborné vymieňali za biele, však? S čiernymi kľučkami sa vám nestane, že šliapnete vedľa a vyjdú z módy. Čierne kľučky sú nadčasovým kúskom, ktorý nepodlieha trendom a budú estetickou súčasťou vášho interiéru roky rokúce.

Sú elegantné

Aj v móde predstavuje čierna farba vrchol elegancie. Inak to nie je ani v bytovom dizajne. Neexistuje elegantnejšie dizajnové riešenie ako čierna kľučka. Pri správne zvolenom tvare sa stáva doslova šperkom na dverách. Vybrané modely v našej ponuke nájdete aj čierne kľučky s novým systémom uzamykania, kedy otočiť malým gombíkom priamo na rukoväti kľučky a nepotrebujete žiadne kľúče.

Prezrite si nekonečný výber čiernych kľučiek  v našom e-shope, alebo navštívte náš showroom na Novej Rožňavskej 1 v Bratislave. Tešíme sa na vašu návštevu.