Prvé bezrozetové kľučky na trhu!

Keď tieto kľučky zbadáte, budete vedieť, že presne toto ste vždy hľadali.

Predstavujeme vám našu absolútnu novinku – „gamechanger“ v interiérovom dizajne! Štýlové kľučky, aké tu ešte neboli! Kolekcia kľučiek NUDA od značky VERUM ITALY – minimalistické kľučky úplne bez roziet hodiace sa na každé dvere.

JEDINÉ KĽUČKY NA DVERE BEZ ROZIET

Poďme pekne poporiadku. Viete, aké sú to „rozetové kľučky“? Už sme o nich písali článok, ale radi vám osviežime pamäť, ak si náhodou nie ste istý.  Sú to tzv. delené kľučky, ktoré sa skladajú z dvoch častí: z kľučky s malým štítom nazývaným „rozeta” a z druhej časti určenej pre kľúč.

Kľučky z talianskej kolekcie NUDA jediné kľučky na dvere úplne bez roziet. Pri tejto horúcej novinke na slovenskom trhu vidíte na dverách len krásnu dizajnovú kľučku bez akéhokoľvek „zbytočného“ kovu okolo nej. Inovatívne nadčasové kúsky predstavujú tak minimalizmus v jeho maximálnej podobe.

kľučka bez rozety

Ponúkame vám niekoľko typov kľučiek prepracovaných tvarov a originálnych kriviek v najobľúbenejších povrchových úpravách. Kliknite a vyberte si podľa svojho gusta:

AKO TO FUNGUJE

Inovatívne technologické prevedenie použité v tejto kolekcii je chránené medzinárodnými patentmi a vhodné pre dvere rôznych typov a hrúbok. Funkčnosť tejto kolekcie je navyše podporená klasifikáciou DIN EN 1906.

Montáž bezrozetových kľučiek NUDA je veľmi  jednoduchá a zvládne ju naozaj každý.  Celé to zaberie len pár sekúnd a nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti či nástroje. Odporúčame montáž realizovať podľa videonávodu nižšie s presne navŕtaným otvorom pre kľučku na dverách. V prípade, že otvory sú už predvŕtané a majú väčší priemer, odporúčame dokúpiť kryciu podložku.

ZAMKNÚŤ NIE JE PROBLÉM

V kolekcii bezrozetových kľučiek NUDA ponúkame aj set na uzamykanie PUNTO, ktorý  je univerzálne kombinovateľný s ktoroukoľvek kľučkou alebo madlom zo série. Dizajnovo zodpovedá nasadenému minimalizmu a pôsobí s každou jednou kľučkou veľmi kompaktne. Set na uzamykanie sa tak stáva nielen technickým a funkčným, ale zároveň aj estetickým elementom.

VIAC O ZNAČKE

Verum Italy je talianska spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou inteligentných riešení pre obytné priestory.  Značka je akcelerátorom nápadov, miestom, kde sa stretáva inovácia s výskumom s cieľom vytvoriť unikátne a inteligentné produkty. Verum Italy pôsobí v oblasti dizajnu a ponúka originálny sortiment charakteristický dizajnom a funkčnosťou od roku 2012 a odvtedy exportuje taliansku kvalitu a know-how do celého sveta. Celý produkčný proces prebieha v súlade s environmentálnymi štandardmi a vytvára minimálne množstvo odpadu, ktoré je kompletne recyklovateľné.

Prezrite si celú kolekciu NUDA a vyberte si k sebe domov talianske kľučky bez roziet, ktoré vám bude obdivovať každá návšteva!


 

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.