Vzhľadom na preťaženie kuriérskych spoločností v tomto období nemôžeme garantovať doručenie objednávok do 24 hodín.  

Rozkvitnutá ponuka

Nekupujte kľučky, kúpte si domov kúsok rozkvitnutej záhrady!

 

Spojenie elegancie, dizajnu, kvality a primeraných cien. To je rozkvitnutá ponuka kľučiek značky APRILE, ktorých tvar je inšpirovaný tými najkrajšími kvetinami z jarnej záhrady.

"Kvetinová" kolekcia APRILE sa vyznačuje dizajnovými kľučkami s rozetami s hrúbkou 7 mm. Elegantne sa budú vynímať na každých interiérových dverách. 

Nemusíte byť romantik, aby si vás táto kolekcia hneď získala. Kľučky z kvalitného materiálu vyrobeného pokrokovými technologickými postupmi zaujmú svojim detailným spracovaním i neobvyklým tvarom. 

Každá kľučka z tejto kolekcie bola starostlivo navrhnutá a vyrobená tak, aby vyhovovala potrebám akéhokoľvek priestoru a očarila svojou prítomnosťou. Ide o modely oslavujúce univerzálnu krásu a návrat k harmonickým kompozíciám. Ak ste vizuálny typ, tieto kľučky vám určite ulahodia. Vyberať si môžete kliknutím sem.

V kolekcii nájdete celú škálu povrchových úprav vhodných na rôznorodé dvere. Prídite si interiérové kľučky APRILE vyskúšať do našej predajne na Novej Rožňavskej 1, Bratislava alebo nakupujte online TU. Nechajte svoje dvere rozkvitnúť!