Vážení zákazníci, náš nový showroom je teraz otvorený iba na vyzdvihnutie e-shopových objednávok a tovaru pre veľkoobchodných partnerov. Objednávky si môžete vyzdvihnúť od 8.00 - 17.00 každý pracovný deň. Tešíme sa na vás.

Sme najväčší

Áno, je to tak. Máme najväčší showroom s kovaním na dvere, okná a nábytok na Slovensku.

Postavili sme nové sídlo spoločnosti v Bratislave na ulici Nová Rožňavská 1 o celkovej rozlohe 3 500 m2

Samotný showroom má veľkorysú plochu -  1 200 m2 a  skladové priestory sa rozprestierajú na ploche 1 700 m2 . Administratívne zázemie našej spoločnosti má rozlohu 600 m2.

Od 1.3.2021 sme sa kompletne presťahovali do novej budovy MP KOVANIA na ulici Nová Rožňavská 1 v Bratislave. Dočasne bude náš nový showroom slúžiť ako výdajné miesto na vyzdvihnutie e-shopových objednávok a tovaru pre veľkoobchodných partnerov. Vstup do areálu je zo strany Rožňavská / Nová Rožňavská, kde pohodlne zaparkujete. 

Ponúkame Vám aj malú ochutnávku našich priestorov:

    

Od dizajnových, luxusných, cez minimalistické, štýlové, rustikálne, art-deco, až po inteligentné s technológiou uzamykania. Kľučky na dverách sú taká samozrejmá vec. Nevnímame ich napriek tomu, že sa kľučiek dotýkame denne nespočetnekrát. Všimneme si ich až vtedy, keď prestanú fungovať. Preto musí mať kľučka takú kvalitu a vlastnosti, aby fungovala nebadane, bezchybne a tak dlho, ako je to len možné. Dverné a okenné kovania, kľučky, či madlá sú výrazným dizajnovým prvkom v interiéri, ako aj exteriéri. Dotvárajú celok a môžu podporiť celkový vzhľad a dojem.

Nemusíte byť expertom v tejto oblasti, stačí vedieť, že existuje miesto, kde vám radi poradia.

Spoločnosť MP KOVANIA je dlhodobo lídrom na trhu v segmente kovaní na Slovensku a v Českej republike. Ponúkame široký sortiment od renomovaných európskych výrobcov a dodávateľov v tradične vysokej kvalite.

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš e-mail vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.