Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o zmene otváracích hodín SHOWROOMU v Bratislave. Od septembra máme otvorené v pondelok až v piatok od 8.00 - 18.00 hod. a v sobotu od 9.00 - 13.00 hod.

TOP čierne kľučky na trhu

Čierne kľučky sú stále hit a my vám ukážeme tie najzaujímavejšie kúsky.

Najhorúcejší trend posledných mesiacov. Najobľúbenejšia farba našich zákazníkov. Prvá voľba interiérových dizajnérov. ČIERNE KĽUČKY boli absolútnym highlightom roka 2022 a predpokladáme, že v 2023 ich popularita pretrvá. Vyberte si u nás z tých najzaujímavejších modelov.

AS - BERGENIA - HR 7S

Na túto čiernu kľučku značky APRILE je radosť pozerať – rukoväť v  zaujímavom modernom dizajne je neobvykle tvarovaná, napriek tomu padne presne do vašej ruky. Kľučka BERGENIA je navrhnutá a vyrobená tak, aby sa hodila takmer do každého priestoru a tam očarila svojou prítomnosťou. Viac detailov TU.

VM – BAAR

Čierna kľučka BAAR zo série NUDA značky VERUM ITALY má síce tvar tradičného obdlžnika, avšak bez spodnej rozety získava punc vizuálnej výnimočnosti. Originálna „bezrozetová“ kľučka očarí každého dizajnového nadšenca a zaujme každú návštevu. Na dverách vidíte len dizajnovú kľučku bez ďalšieho „zbytočného“ kovu okolo nej. Tento inovatívny kúsok predstavuje minimalizmus v jeho maximálnej podobe. Viac detailov TU.

GK - AVUS ONE S2L

21. storočie je typické tým, že ľudstvo sa snaží čo najviac vecí a činností zjednodušovať. Krásnym príkladom je aj séria kľučiek SMART2LOCK od GRIFFWERK, pri ktorých je technológia uzamykania integrovaná priamo do rukoväte. Stačí jeden klik gombíkom na kľučke, dvere sa uzamknú a zostanete len vy a vaše súkromie. Čierna kľučka AVUS ONE oválneho tvaru je jedným z najpredávanejších modelov tejto značky. Viac detailov TU.

LI - JET 1425 - HR 019

Čierna kľučka JET od talianskej značky LINEA CALI vyniká extrémne tenkým dizajnom rukoväte, ktorá je však vďaka špeciálne zaobleným hranám nečakane pohodlná a bezpečná. Ostré línie sú harmonicky hladké a teda jemné a príjemné na dotyk. Ak milujete luxus a okázalý štýl, hľadajte u nás produkty tejto značky. Viac detailov TU.

TI - ICEBERG - RT 4003RT

Unikátny nadčasový dizajn čiernej kľučky TUPAI ICEBERG je inšpirovaný impozantnou krásou ľadovca. Kľučka však nezaujme len svojim originálnym vzhľadom – za spomenutie stojí aj patentovaná TUPAI mechanika, ktorá má v kovovom puzdre pružinové kliky, ktoré dotláčajú krytku rozety a uľahčujú tak jej montáž a stabilné upevnenie bez možnosti samovoľného pohybu krytky. Viac detailov TU.

Vyberte si čierne kľučky do vášho domu, či bytu, presne podľa vášho gusta. V MP Kovania ich máme asi v každom tvare, aký si dokážete predstaviť. Presvedčte sa v našom e-shope alebo navštívte náš showroom na Novej Rožňavskej 1 v Bratislave.