TRENDY DVERE: skryté pánty, tlmič a magnetický zámok!

Aj interiérové dvere môžu byť s našou pomocou vizuálnym a funkčným skvostom vašej domácnosti.

Nielen kľučka robí dvere! Ak ste vyznavačmi moderných trendov a inteligentných riešení, prečítajte si, čo odporúčame, aby vaše interiérové dvere boli nielen estetické, ale aj maximálne funkčné.

SKRYTÉ PÁNTY PRE WOW EFEKT

Dvere so skrytými pántami sú balzamom pre každé dizajnové oko! Reč je o bezfalcových dverách, ktoré tiež poznáme pod názvom „dvere so skrytou zárubňou“. Architekti a dizajnéri bezfalcové dvere milujú, pretože doslova zapadnú do interiéru. Dverné krídlo je totiž v jednej rovine so zárubňou, nikde nič nevyčnieva a zatvorené dvere so stenou vytvoria jeden elegantný hladký celok. Wow!

Aby ste takúto parádu mohli mať aj vy doma, potrebujete od nás skryté pánty. Tento produkt taktiež nazývame "neviditeľné závesy", sú ukryté v dvernom krídle a ráme. Vyrábajú sa z materiálov ako vysoko odolná oceľ, nerez, alebo zamak. 

Skryté závesy sú veľmi spoľahlivé, odolávajú mechanickým zaťaženiam, ich konštrukcia má dostatočnú tuhosť. Vedia odolávať oveľa väčšej záťaži ako tradičné závesy.  Veľmi dôležitá pri výbere skrytých pántov je váha dverného krídla. V našej ponuke máme pre vás preto širokú škálu modelov rôznych veľkostí.

Veľkou výhodou skrytých pántov je možnosť ich nastavenia v troch smeroch, aby škára medzi dverami a zárubňou bola po celom obvode súmerná. Všetko o nastavení skrytých pántov nájdete v priloženom videu:


TLMIŤ A CHRÁNIŤ!

Uhol otvárania neviditeľných závesov je až 180 stupňov, preto odporúčame na dvere súčasne nainštalovať tlmič ActiveStop, ktorý zastaví dvere presne v polohe, v ktorej chcete - a to vďaka nastaviteľnému uhlu otvárania. Vaše steny či nábytok tak nebudú už nikdy obité. Aktívne tlmenie zatvára dvere pomaly a ticho. ActiveStop predchádza nielen hluku, ale aj zbytočnému poškodeniu dverí a taktiež minimalizuje riziko zranenia privretím. Tento produkt je takmer neviditeľný, viditeľný je len a len jeho super výkon!


POČUJETE TO TICHO? TO SA ZATVORILI DVERE S MAGNETICKÝM ZÁMKOM!

Magnetický zámok je ďalšia vychytávka, ktorá pozdvihne funkčnosť vašich dverí o niekoľko levelov vyššie. Tu je 5 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre magnetický zámok:

  • dvere dokážete zatvoriť bez použitia kľučky - len privriete a magnetický zámok ich dovrie sám, 
  • samotné zatváranie je tichšie, nakoľko jazýček zámku nenaráža do zárubne,
  • sú vhodné pre každé dvere - bezfalcové aj falcové,
  • pre ľavé aj pravé dvere bez potreby otáčania strelky
  • povrchové úpravy možno zladiť k našim kľučkám.

Ak máte radi, keď návštevy híkajú obdivom pri prehliadke vášho interiéru, súhra magnetického zámku, tlmiča a skrytých pántov je top kombinácia v dvernom dizajnovom vesmíre. Vyberte si kvalitné produkty z našej ponuky, neoľutujete!

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.