Už sme v novom!

Nová predajňa v Bratislave je už otvorená

Dlhoročný stabilný rast spoločnosti ako aj potenciál na trhu podnietil potrebu vytvoriť reprezentatívny priestor na prezentáciu širokej škály produktov. 

Nové sídlo spoločnosti na ulici Nová Rožňavská 1 v Bratislave je otvorené, ktorého súčasťou je aj veľká predajňa.

Samotný presklenný výklad a hlavný vstup do predajne je orientovaný a vzdialený cca 20 metrov od križovatky ulíc Nová Rožňavská / Rožňavská v Bratislave.

Prízemie budovy slúži ako výstavný a reprezentatívny priestor pre produkty a takisto v tejto prednej časti predajne sa nachádza aj predajný priestor / pult na obsluhu zákazníkov. V novej predajni bude viac priestoru i pre odbornú verejnosť – projektanti, architekti, dizajnéri či investori sa môžu nechať obslúžiť priamo odborným personálom, ktorý im ochotne na mieste poradí. Na pravidelnej báze tu budú prebiehať odborné workshopy a prezentácie za prítomnosti samotných výrobcov a dodávateľov.

V zadnej časti prízemia sa nachádzajú priestory na odborné školenia a konferencie. Na prízemí sú ešte umiestnené skladové priestory a kancelárske priestory.

Poschodie slúži taktiež ako reprezentatívny priestor širokej škály produktov a nachádzajú sa tu aj kancelárske priestory a oddychová miestnosť.

Vytvorili sme najväčšiu predajňu kľučiek a kovaní na Slovensku :

• Celková rozloha: 3 500 m²
• Rozloha skladových priestorov: 1 700 m²
• Rozloha showroomu: 1 200 m²
• Rozloha administratívnych priestorov: 600 m²

 

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš e-mail vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.