Kľučka na dvere VM - PURE ZLL 24kt - zlatá lesklá (G24kt) | MP-KOVANIA.sk

Kľučka na dvere
VM - PURE
ZLL 24kt - zlatá lesklá (G24kt)
{{ variation.name }} ({{ variation.custom_short_description }})
K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO Pri nákupe nad {{ formatPrice(product.free_shipping.limit) }} máte dopravu ZADARMO
{{ product.status }} {{ product.status_description }}
s DPH
Predvolené varianty tohto produktu
VM - PURE bez rozety, kľučka/kľučka
Skladom
85,00 € bez DPH
102,00 € s DPH
Kľučka na dvere
VM - PURE
ZLL 24kt - zlatá lesklá (G24kt)

Kolekcia NUDA od značky VERUM ITALY predstavuje originálne nadčasové kľučky bez rozety, ktoré sú minimalistickým a vizuálne veľmi efektným riešením pre každého dizajnového nadšenca. Inovatívny technologický systém použitý v tejto kolekcii je navyše chránený medzinárodnými patentmi a je vhodný pre dvere rôznych typov a hrúbok.

Kľučka Pure zo série NUDA má veľmi jednoduchý oblý tvar, ktorý spĺňa všetky požiadavky na moderný minimalistický dizajn.

Montáž kľučiek NUDA je veľmi rýchla a jednoduchá, zaberie len zopár sekúnd a nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti či nástroje. Odporúčame montáž realizovať podľa návodu s presne navŕtaným otvorom 16 mm pre kľučku na dverách. V prípade, že predvŕtané otvory majú väčší priemer v rozmedzí 18 - 24 mm je nutné dokúpiť rozetu pod kľučku - VM rozeta R POD kľučku 30 mm.

Ku všetkým kľučkám z kolekcie NUDA ponúkame set na uzamykanie Punto v štýle, ktorý zodpovedá dizajnu kľučiek a pôsobí celistvo v rámci vizuálu. Set Punto je univerzálne kombinovateľný s ktoroukoľvek kľučkou z kolekcie NUDA a stáva sa tak jej technickým, funkčným a zároveň aj estetickým elementom.

„Tam, kde sa spája vášeň s výskumom a dizajn s inováciou – tam vzniká pravý taliansky štýl tvoriaci efektívne a estetické riešenia pre obytné priestory.“  Verum Italy

Získajte 10% zľavu na prvý nákup
Vyplňte vaše údaje a na váš email vám zašleme kupón s 10% zľavou na prvý nákup na všetky nezľavnené produkty. Akcia platí iba pre maloobchodných zákazníkov.