5 trendov v produkcii interiérových kľučiek

Spoznajte s nami 5 horúcich trendov v produkcii kľučiek do vášho bytu či domu na rok 2022!

Aktuálne trendy nie sú témou len módnych prehliadok odevných značiek, ale čo je v kurze, diktujú aj interiéroví dizajnéri. Viete, že aj kľučky na dvere sa delia na ultramoderné a tie menej populárne, či tradičnejšie?

ČIERNE KĽUČKY

Absolútny highlight tohto roka sú čierne kľučky na interiérové dvere. Čierna farba kľučiek je ideálna pre všetkých, ktorí sa nevedia rozhodnúť medzi striebornými a zlatými doplnkami v domácnosti. Čierne detaily vykúzlia z každého interiéru nadčasový priestor pobozkaný škandinávskym dizajnom. Ak máte radi minimalizmus a farebnú striedmosť, kľučky v čiernej farbe sú pre vás to pravé. 

cierne klucky na dvere

BEZROZETOVÉ KĽUČKY

Najprv si povedzme, aké sú to „rozetové kľučky“. Sú to tzv. delené kľučky, ktoré sa skladajú z dvoch častí – a to z kľučky s malým štítkom nazývaným „rozeta” a druhej časti pre kľúč. Bezrozetové kľučky z kolekcie NUDA od Verum Italy sú absolútnou novinkou na slovenskom trhu. Na dverách vidíte len dizajnovú kľučku bez ďalšieho „zbytočného“ kovu okolo nej. Inovatívny technologický systém použitý v tejto kolekcii je chránený medzinárodnými patentmi a je vhodný pre dvere rôznych typov a hrúbok. Kľučky na dvere bez roziet – to je minimalizmus v maximálnej podobe.

bezrozetove klucky

KĽUČKY SO SMART UZAMYKANÍM

Nadšenci moderných technológií si prídu na svoje pri kľučkách s inteligentným uzamykaním od nemeckej značky GRIFFWERK. Inteligentné uzamykanie kľučiek SMART2LOCK predstavuje uzamykací systém integrovaný priamo do kľučky. Dvere ľahko uzamknete jednou rukou, stačí kliknúť gombíkom na rukoväti. Vďaka svojmu elegantnému "basic" vzhľadu sa kľučky hodia ku všetkým dverám a do každého interiéru.

smart klucky

ZDOBENÉ KĽUČKY

Čierna kľučka, biela kľučka, matná, lesklá, zaoblená, hranatá,.. nie je ten výber stále trošku nuda? Pre ozajstných fajnšmekrov, všetky dámy milujúce šperky a tých, ktorí chcú mať vo svojom živote čo najviac umenia, je tu talianska značka luxusných kľučiek LINEA CALI. Nápadité kožené detaily, porcelán s obrázkom, alebo desiatky žiarivých kamienkov Swarovski vložených do rukoväte – to sú prepychové kľučky, ktoré ozdobia skutočne každé dvere. 

ozdobene klucky

PVD POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Kľučky na dvere so špeciálnou PVD povrchovou úpravou sú doslova nesmrteľné. PVD technológia poskytuje kľučkám zvýšenú ochranu pred odermi, odolnosť voči korózii a teplotnému namáhaniu. A najmä ukončí raz a navždy trápenie z nepríjemných škrabancov od prsteňov, kľúčov či hodiniek. Kľučky s PVD úpravou sú jednoducho nepoškriabateľné! V našom portfóliu produktov máme široký výber PVD kľučiek a doplnkov od viacerých značiek a čo je úžasné – majú až 30-ročnú záruku!

pvd povrchova uprava

Všetky spomínané kľučky a ešte oveľa viac nájdete v našom showroome v Bratislave alebo v e-shope mp-kovania.sk. Vyberte si tú svoju!