Vstúpte do sveta MP KOVANIA!

Pozývame vás na návštevu našej predajne.

Nájdete nás na ulici Nová Rožňavská 1 v Bratislave - sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 18:00 a v sobotu od 9.00 - 13.00 hod.

Kľučky, kovania či ďalšie doplnky urobia s priestorom naozaj veľa. Ak sú správne zvolené, dotvoria vám atmosféru, zaistia pocit komfortu a stanú sa jedinečným architektonickým elementom. Existuje však hŕba produktov, povrchových úprav, rozmerov, materiálov, technických parametrov. Často je náročné sa v tom zorientovať. Ako si teda vybrať tú najvhodnejšiu možnosť 

VSTÚPTE DO SVETA MP KOVANIA

Nemusíte byť hneď expertom v danej oblasti. Jednoducho zavítajte do našej predajne MP KOVANIA na Novej Rožňavskej 1 v Bratislave. Nájdete tu ľahko kombinovateľný sortiment - či už plánujete zariadiť nové bývanie, alebo len zútulnenie a rekonštrukciu svojho priestoru. 

Čo u nás môžete nájsť?

  • Dizajnové a cenovo dostupné kľučky od popredných výrobcov z celého sveta

  • Kovania a doplnky na dvere, okná a nábytok

  • Doplnky a komponenty do kúpeľne

  • A ešte oveľa viac!

Pri nákupe napríklad kľučiek na dvere zohráva dôležitú úlohu nielen ich vizuálne zladenie s interiérom, ale samozrejme aj pocit, ktorý vo vás stisnutie kľučky vyvolá. Pekný obrázok na webe dokáže nasýtiť oči, avšak hmat presvedčí o správnom výbere ešte rýchlejšie. Tak smelo do toho.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NA PRVOM MIESTE

Aby ste si mohli tento široký sortiment pokojne poobzerať, prípadne ohmatať (a nenarážať pri tom do ďalších regálov alebo zákazníkov), potrebujete na to dostatočný priestor. Nám však slovo „dostatočný“ nestačilo. My vám chceme poskytnúť maximálnu spokojnosť, tak, aby ste od nás vždy odchádzali s úsmevom na tvári. Aj preto sme namiesto stredne veľkej predajne radšej zvolili inú, lepšiu možnosť - a pripravili sme pre našich zákazníkov moderný showroom s rozlohou až
1200 m2
. Pri výbere priestorov sme mysleli na budúcnosť a fakt, že vám chceme toho ukázať ešte oveľa, oveľa viac.

ĽUDSKÝ PRÍSTUP A PRÍJEMNÁ ATMOSFÉRA

Regály plné produktov však nie sú to jediné, čo v MP KOVANIA máme k dispozícii. Okrem dostupného sortimentu u nás získate šikovné tipy a rady od špičkových odborníkov. Občas totiž výmena súčiastky dokáže odvrátiť hrozbu výmeny kovaní v celom dome a správna údržba zvládne ušetriť nemalé peniaze a energiu. Ak teda máte akýkoľvek problém alebo otázku, stačí sa len opýtať a radi vám pomôžeme. Pri objavovaní farieb a tvarov rôznych produktových kolekcií vás navyše bude sprevádzať príjemná hudba - takže ak vám bude do spevu či tanca, nech sa páči!

NAJVÄČŠIE SKLADOVÉ ZÁSOBY

Celková plocha našich skladových priestorov činí 1 700 m2. Vďaka rozsiahlym skladovým zásobám a maximálne efektívnym procesom vieme garantovať nasledovné:

  • Expedícia tovaru do 24 hodín
  • Monitorovaná výstupná kontrola objednávok
  • Kvalitné a pevné balenie tovaru
  • Rýchla a spoľahlivá doprava

NEUSTÁLE PRACUJEME NA ZLEPŠENÍ

Plne chápeme, že budovať dôveryhodnosť a spokojnosť zo strany zákazníkov predstavuje beh na dlhé trate. Preto ustavične pracujeme na pridávaní a vzorkovaní nových značiek, aby ste stále mali k dispozícii „crème de la crème“ zo sveta kovaní. S cieľom ešte viac skvalitniť zážitok z návštevy MP KOVANIA pre vás pripravujeme aj čerstvú prémiovú kávu, ktorú si pri prezeraní predajne budete môcť vychutnať, ale aj ďalšie zaujímavé veci. 

Máme pre vás pripravené doslova celé more možností. Stačí si prísť chytiť tú správnu. Kľučky a ďalšie produkty, ktoré si vyhliadnete na našom webe www.mp-kovania.sk, si môžete pozrieť a vyskúšať priamo v našej predajni.

Tak neváhajte, tešíme sa na vás!