Deň detí v MP KOVANIA!

Príďte osláviť MDD do našej predajne. Pripravili sme pre vás pár milých prekvapení.

Vybrať kľučky na dvere v našom showroome nie je rozhodne párminútová záležitosť. Najmä ak máte k dispozícii viac ako tisíc vystavených modelov, môže sa rozhodovanie natiahnuť na dlhší čas. Ak neviete, čo medzitým s deťmi, príďte nakupovať do našej predajne počas Medzinárodného dňa detí - 1. júna! Vy si v pokoji nakúpite a pre vaše detičky sme pripravili zopár milých aktivít a prekvapení.

Kávička a kakao zadarmo

V našom showroome na Novej Rožňavskej 1 v Bratislave majú všetci naši zákazníci kávičku na náš účet. Vybrať si môžete spomedzi niekoľkých druhov podľa vašej chute - capuccino, latté, americano, irish coffee a mnoho iných. Detičky takisto neodídu bez teplého nápoja - horúce kakao alebo ovocný čajík bude k dispozícii počas celého MDD úplne zadarmo. 

Súťaž o najkrajšiu kresbu

Deti sa môžu od 9:00 do 13:00 zapojiť do súťaže o najkrajšiu kresbu. Stačí, ak podľa predlohy nakreslia našich detských maskotov - Štítka a Rozetku. Výkresy, ktoré sa budú chcieť zúčastniť súťaže, necháte v našej predajni aj s kontaktom na rodičov a o výsledku budeme víťaza informovať. Určite ho neminie hodnotná odmena. 

Darček pre každé dieťa

Čo by to bolo za Deň detí bez darčekov pre deti? V sobotu, 1. júna, z predajne MP KOVANIA neodíde žiadne dieťa bez darčeka! Pripravené máme fantastické Štítkové MPexeso, Rozetkine MPastelky a tiež voňavé peny do kúpeľa od BUPI. Bezpochyby vytiahneme aj niečo sladké, keď sa rodičia nebudú pozerať :-)

Príďte v sobotu, 1. júna do MP KOVANIA a spojte príjemné s užitočným. Už sa na vás tešíme!