Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o zmene otváracích hodín SHOWROOMU v Bratislave. Od septembra máme otvorené v pondelok až v piatok od 8.00 - 18.00 hod. a v sobotu od 9.00 - 13.00 hod.

Nezamykajte, klikajte!

Spoznajte absolútnu novinku v našej ponuke - ešte horúcu z výroby!

Tak ako už veľmi nepoužívame fax, či pevnú linku, tak sa pomaly stáva nemoderné aj zamykanie izieb klasickými kľúčami. Ak aj vám je proti srsti šramotať kľúčom v zámku, keď potrebujete súkromie, máme pre vás jednoduché riešenie - kľučka TI - GORDO s uzamykaním.

Naša absolútna novinka - kľučka s názvom GORDO od portugalskej značky TUPAI má priamo na rukoväti kľučky integrovaný malý nenápadný gombíček, ktorým zamknete alebo odomknete interiérové dvere jednoduchým diskrétnym kliknutím.

Kľučka TI - GORDO s uzamykaním je dizajnovo veľmi čistá a svojim tvarom sa hodí naozaj do každého interiéru. V ponuke ju nájdete v týchto obľubených odtieňoch:

Poďte s dobou a zamykajte vaše izby, spálne, kúpeľne a toalety najjednoduchšie, ako sa dá. S kľučkou TI - GORDO! Nájdete ju v našom e-shope, alebo neváhajte a navštívte náš showroom na Novej Rožňavskej 1 v Bratislave!